🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Prémie od Sportky je zpátky a spolu s ní i nová výhra. O co se bude hrát?

Vyhrajte 1 milion Kč na vybavení zahrady - Jarní prémie Sportky

Vyhrajte 1 milion Kč na vybavení zahrady - Jarní prémie Sportky

Uteklo sotva pár dní od chvíle, kdy jsme se dozvěděli nového výherce Českého Pátku, a jsme tu zpět s novou doplňkovou hrou. Tentokrát od Sportky. Pojď se s námi podívat na to, kde se hraje, co můžeš vyhrát a co pro to musíš udělat.

Společnost Sazka má pod sebou hned dvě loterie – Sportku a Eurojackpot, kde několikrát do měsíce či dvou máš možnost vyhrát mnohem více, než jen finanční odměnu. A i když jsou aktuální jackpoty loterií už samy o sobě vysoké, nestihl od minulé doplňkové hry uplynout ani týden a jsme zde znovu. Jdeme hrát Prémii od Sportky.

O co se hraje?

Prémii od Sportky jsme od začátku tohoto roku hráli již pětkrát, z toho čtyřikrát o Škodu Kodiaq a jednou o 22 elektro kol. Tuto neděli však budeme hrát o něco nového.

Už tuto neděli 20. 3. 2022 si se Sportkou můžete zahrát o jarní prémii. V té můžeš vyhrát milionovou prémii na vybavení zahrady i domu, dle tvé libosti.

Co pro to musíš udělat?

Skoro nic. Vážně. Stačí si vsadit plný tiket loterie Sportky, tedy 10 sloupců včetně Šance v celkové ceně 220 korun. Podáním správně vyplněného tiketu se automaticky zařadíš do slosování o Jarní prémii.

Pokud si budeš sázet fyzický tiket, pak na něm po vsazení objevíš osmnáctimístný kód, v případě sázení online tento kód bude mít míst pouze osm. Tento kód se bude v neděli losovat spolu s výherními čísly.

V nedělní Prémii se budou, kromě samotné Jarní prémie, losovat i běžná čísla. Při vsazení těch správných pak tedy můžeš vyhrát jak Prémii, tak hlavní jackpot, ten momentálně dělá 73 milionů korun.

Pokud by sis nebyl těmi správnými čísly jistý, pak neváhej vyzkoušet náš generátor náhodných čísel, ten ti s nimi pomůže.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

A pokud bys neměl čas to v neděli bedlivě sledovat, nic se neděje, všechno najdeš u nás. Tak držíme palce, snad budeš novým vítězem!

Sázenku, výsledky i aktuální jackpot najdeš tady:

Aktuální jackpot
85 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.