Menu

Je tady nová Prémie od Sportky, tentokrát s názvem „Babí léto“, o co budeme hrát?

Babí léto od Sportky! Co můžeš vyhrát?

Babí léto od Sportky! Co můžeš vyhrát?

Nová Prémie od Sportky je tady! Startujeme éru bonusových her v září, máš se na co těšit! První z bonusových her na tebe čeká již tento pátek, co si pro nás Sportka připravila?

V září nás čeká celkem pět Prémií! Čtyři z toho budou od Eurojackpotu, a jedna, první, co nás čeká již tento pátek, bude od Sportky.

Pojďme se spolu podívat na to, co si pro nás loterie od Sazky tento měsíc připravili. Byla by však škoda si prozradit vše najednou, podíváme se pouze na bonusovou hru, která nás čeká ke konci tohoto týdne. Další Prémii si prozradíme za pár dní, bude se o ni totiž hrát hned příští úterý!

O co se v páteční Prémii hraje?

Prémie od Sportky, o kterou se bude hrát už tento pátek, nese název Babí léto.

Babí léto sice označuje konec léta, rozhodně však neoznačuje konec zábavy s našimi loteriemi. V této Prémii si spolu zahrajeme o 1 000 000 korun!

Podotýkám, že stejně jako vždy, i v pátek můžeš vyhrát Prémii zároveň s hlavním jackpotem. Ten se momentálně stále drží v pozici Superjackpotu, a nese si 193 milionů korun!

O tuto částku si spolu zahrajeme už zítra, ve středu 31. 8. Pokud však zítra Superjackpot nepadne, pak si na něj v pátek můžeš posvítit ty, a vyhrát ho spolu s Prémií.

Jak se zúčastnit hry?

Pravidla jsou stejná jako vždy! Avšak opakování je matka moudrosti, tak pojďme na to!

Na to, aby ses dostal do hry o páteční loterii, je potřeba být starší osmnácti let a koupit si plný tiket, včetně Šance, v hodnotě 220 korun. To je vše! Jednoduché, ne?

V momentě, kdy máš vsazeno, stačí pouze počkat na slosování. K číslům se bude losovat také kód sázenky, který máš, jako osmnáctimístné číslo, uvedený ve spodní části svého fyzického tiketu. Anebo jej najdeš, jako osmimístný kód, na své e-sázence, na svém profilu na webu Sazky.

To, zda vylosovali zrovna tvůj kód, zjistíš na webu Sazky a na kterémkoli prodejním místě, kde si necháš ověřit tiket.

Pokud bys přeci jen, kromě Prémie, mířil i na Superjackpot, pak ti držíme pěsti, se šťastným výběrem čísel. Pokud bys ve svém výběru potřeboval poradit, neváhej využít náš generátor náhodných čísel!

My Ti držíme palce, ať se tvá šance na výhru promění v realitu!

Tvá cesta k Prémii i Superjackpotu, začíná zde:

Aktuální jackpot
7 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.