Menu

Předvánoční Lottoland plný slev, to nemůžete zmeškat!

Do Štědrého dne nám zbývá stále devět dnů, tudíž máte na nákup dárků stále poměrně velké množství času. Ovšem každým dalším dnem vám utíkají slevy z adventního kalendáře u největší internetové loterijní společnosti Lottoland! A také se vám rychle krátí čas na sázku Vánoční loterie el Gordo, ve které se hraje o 62 miliard Kč!

Předvánočná slevy na LottolanduDo Štědrého dne nám zbývá stále devět dnů, tudíž máte na nákup dárků stále poměrně velké množství času. Ovšem každým dalším dnem vám utíkají slevy z adventního kalendáře u největší internetové loterijní společnosti Lottoland! A také se vám rychle krátí čas na sázku Vánoční loterie el Gordo, ve které se hraje o 62 miliard Kč!

Máte doma adventní kalendář? Já teda ano a jsem poctivý, každý den si vezu pouze jednu čokoládu z aktuálního okénka. Pro mě jako velkého milovníka loterií platí ještě druhý adventní kalendář, který je aktuálně na Lottolandu. Každý den si mohu vyzvednout jednu slevu.

Adventní kalendář Lottolandu naleznete na hlavní stránce!

Adventní kalendář na lottolandu plný slev

Vánoční slosování loterie el Gordo se blíží!

Téměř před dvěma týdny jsem psal článek o Vánočním slosování loterie el Gordo, kde jsem se i snadnou cestou snažil vysvětlit systém (Článek: Nezameškejte Vánoční loterii el Gordo, hraje se o 62 miliard Kč!). V tomto slosování se hraje o 62 miliard Kč.

Vánoční loterie el GordoStačí trefit číslo v rozmezí 0 až 100 000 a jackpot je váš! V žádné jiné loterie nemáte takovou šanci vyhrát hlavní cenu ve vánočním slosování loterii el Gordo je šance na výhru 1 : 100 000, což je 699 krát větší šance na výhru než ve Sportce.

Na stránkách Lottolandu vyšel i moc pěkný, článek ve kterém vám prozradí 10 důvodů, proč si vsadit na vánoční slosování loterie el Gordo! A pokud jste ještě nikdy na lottolandu nehráli, tak k první sázce loterie el Gordo získáte navíc 5x vánoční stírací los zdarma!

5 stíracích losů zdarma k loterii el Gordo

Teď už je to jen na vás! Půjdete svému štěstí naproti a využijete všech slev nebo budete sázet za plné ceny?

Přeji hodně štěstí!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Paja

    Ty losy na Lottolandu jsou stejnak sranda 🙂