Prémie Sportky už tento pátek!

Prémie Sportky už tento pátek!

Přichází víkend, spolu s ním i spousta plánů a zábavy. Co kdyby ti Sazka dala nabídku na to si víkend zpříjemnit ještě o kousek víc? Máme tady novou Prémii Sportky, co můžeš v pátek 11. 11. vyhrát?

Zatímco se blíží Martin na bílém koni, Sazka má v plánu slavit. A nejspíš celý měsíc, můžeš se těšit na bonusové hry od Eurojackpotu i Sportky. Aaa… Začneme už tento pátek!

Už tento pátek, 11. 11., si můžeš zahrát Prémii Sportky, všechny potřebné informace o téhle hře, včetně tabulky výher, najdeš v odkazu níže.

O co se bude hrát?

Už tento víkend si můžeš o výhru v hodnotě 1 400 000 Kč! Ať už plánuješ na tento víkend oběd u rodiny, výlet do přírody nebo nějaký koncert, co kdyby ses tam odvezl novým autem? Co bys řekl na nový Ford Mustang v hodnotě vyšší než milion?

Stejně jako u každé jiné Prémie Sportky, i tentokrát můžeš kromě prémiové výhry dosáhnout i na hlavní jackpot! Jediné, co potřebuješ, pro získání hlavního jackpotu, je trefit ty správná čísla. A, stejně jako vždy, i dnes ti s nimi rádi pomůžeme. Neváhej využít náš generátor náhodných čísel!

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Co musíš pro nové auto udělat?

Jediné, co pro nové auto musíš udělat je:

  • Vsadit si plný tiket, včetně Šance
  • Sledovat slosování
  • Hlídat si výsledky, jak u nás na webu, tak na webu Sazky
  • Porovnat kód své sázenky s výherním kódem

Osmnáctimístný kód, který se bude losovat, objevíš na spodní straně svého správně podaného, plného, tiketu. V případě, že sázíš offline. Pokud dáváš přednost online sázení, pak najdeš osmimístný kód, na své online sázence.

Plný tiket Sportky, včetně kódu.

Tvá cesta k novému Fordu na tebe čeká tady:

Aktuální jackpot
244 000 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
57 700 000 Kč
Aktuální jackpot
57 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.