Menu

Pátá doplňková hra v září! Další z dvaceti Land Roverů čeká na tebe

Posledních deset Land Roverů ve hře, pět z nich můžeš vyhrát už tohle úterý!

Posledních deset Land Roverů ve hře, pět z nich můžeš vyhrát už tohle úterý!

Už ses stihl zapojit do doplňkových her v září? Doufám, že ano, protože šňůra Prémií, která se začátkem měsíce odstartovala, se pomalu chýlí ke konci. U Sportky nás však ještě čekají miliony, u Eurojackpotu nás čeká posledních deset Land Roverů k rozdání. Čeká jeden z nich na tebe?

Ve třetím týdnu září tady máme pátou, ale rozhodně ne poslední, zářijovou Prémii, tentokrát opět od Eurojackpotu. Sportka toto bonusové tažení sice započala, avšak pokračovat v něm, a dokonce i ukončovat ho, bude Eurojackpot. Ten nám teď taky nese další nálož aut!

O co se hraje?

Jak jsme si už prozradili výše, to, o co si v úterý 20. 9. 2022 zahrajeme, bude další nálož aut. Přesněji řečeno, čeká na tebe jeden z dalších pěti Land Roverů Defender! Auto v hodnotě 2,2 milionů, může být Tvé, stačí splnit pravidla hry a mít trochu štěstí…

 

Jaká jsou pravidla hry?

Stejná jako minule, i předminule, i ještě před tím. Opět jediné, co pro svou výhru na čtyřech kolem musíš udělat je, že si vsadí plný tiket. To znamená vsadit si 6 sloupečků včetně Extra 6, v celkové hodnotě 400 korun.

Navíc, kromě auta můžeš také, stejně jako vždy, vyhrát i jackpot. Neváhej využít náš generátor náhodných čísel nebo zkusit čísla svá vlastní.

Prémie není vázána na čísla. Prémii vyhraješ, pokud bude vylosován tvůj kód. Kód obdržíš na své sázence/tiketu. Automaticky. Po podání plné sázenky se ti na její dolní část vygeneruje kód, který se bude losovat.

V případě online sázení je kód osmimístný, v případě offline sázení je kód osmnáctimístný. Nezáleží však na jeho délce, záleží, zda se ti podaří být jeden z pěti vylosovaných! Vylosované kódy najdeš na webu loterie po skončení losování.

Tvá cesta k novému autu začíná tady:

Aktuální jackpot
634 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.