Už ses stihl zapojit do doplňkových her v září? Doufám, že ano, protože šňůra Prémií, která se začátkem měsíce odstartovala, se pomalu chýlí ke konci. U Sportky nás však ještě čekají miliony, u Eurojackpotu nás čeká posledních deset Land Roverů k rozdání. Čeká jeden z nich na tebe?

Posledních deset Land Roverů ve hře, pět z nich můžeš vyhrát už tohle úterý!

Posledních deset Land Roverů ve hře, pět z nich můžeš vyhrát už tohle úterý!

Ve třetím týdnu září tady máme pátou, ale rozhodně ne poslední, zářijovou Prémii, tentokrát opět od Eurojackpotu. Sportka toto bonusové tažení sice započala, avšak pokračovat v něm, a dokonce i ukončovat ho, bude Eurojackpot. Ten nám teď taky nese další nálož aut!

O co se hraje?

Jak jsme si už prozradili výše, to, o co si v úterý 20. 9. 2022 zahrajeme, bude další nálož aut. Přesněji řečeno, čeká na tebe jeden z dalších pěti Land Roverů Defender! Auto v hodnotě 2,2 milionů, může být Tvé, stačí splnit pravidla hry a mít trochu štěstí…

 

Jaká jsou pravidla hry?

Stejná jako minule, i předminule, i ještě před tím. Opět jediné, co pro svou výhru na čtyřech kolem musíš udělat je, že si vsadí plný tiket. To znamená vsadit si 6 sloupečků včetně Extra 6, v celkové hodnotě 400 korun.

Navíc, kromě auta můžeš také, stejně jako vždy, vyhrát i jackpot. Neváhej využít náš generátor náhodných čísel nebo zkusit čísla svá vlastní.

Prémie není vázána na čísla. Prémii vyhraješ, pokud bude vylosován tvůj kód. Kód obdržíš na své sázence/tiketu. Automaticky. Po podání plné sázenky se ti na její dolní část vygeneruje kód, který se bude losovat.

V případě online sázení je kód osmimístný, v případě offline sázení je kód osmnáctimístný. Nezáleží však na jeho délce, záleží, zda se ti podaří být jeden z pěti vylosovaných! Vylosované kódy najdeš na webu loterie po skončení losování.

Tvá cesta k novému autu začíná tady:

Aktuální jackpot
740 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.