🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Vyhráli 2.500.000 Kč a stráví Vánoce konečně doma!

Partneři rozlévající šampaňské

Partneři rozlévající šampaňské

Sympatickému páru se změnil celý život potom, co ukořistil hlavní výhru 2 500 000 CZK. To vše díky špinavému prádlu a oleji na vaření! Jak s penězi naložili?

Celý život za barem

Craig a Debbie byli již několik let zvyklý na trávení Vánoc za “barem”

V hospodě se pohybujeme skoro celý život. Pomáháme lidem v Lowestoft slavit tyto sváteční dny a sami je vždycky slavíme až další dny. Proto pro nás budou tyto Vánoce nezapomenutelné” říká Craig.

Začalo to hromadou špinavého prádla a olejem na vaření

Craig jako každé pondělí připravoval svůj oblíbený oběd –⁠ pečínku s pečenými brambory. Jeho každo-pondělní rutinu vyrušila zpráva o chybějícím oleji. Rozhodl se tedy jet chybějící produkt koupit.

„Debbie mě poprosila, abych rovnou zajel se špinavým prádlem do prádelny. A právě tam jsem se rozhodl zakoupit tiket 12 Pays of Christmas od National-Lottery, který nám navždy změnil život”, vzpomíná pár. 

„Nebýt chybějícího oleje a špinavého prádla, nikdy bychom nevyhráli.”

výherci mající šek

 

Debbie to ze začátku nebrala vůbec vážně

Debbie zrovna vybírala dárky přes internet, když se její partner vrátil a řekl: „Myslím, že jsme vyhráli něco opravdu velkého!”

„Craig vždycky vyhraje “něco opravdu velkého” v řádu pár liber, takže jsem jeho zprávu nebrala nijak vážně.” Ovšem při pohledu na jeho zářící úsměv jí došlo, že tentokrát Craig musel vyhrát balík.

Chata, den v luxusním hotelu, nebo moderní hodinky?

Kromě spousty dárků na Vánoce pro svou rodinu a přátele se pár rozhodl pořídit chatu na pláži nedaleko Pakefield. V plánu je  si splnit některé ze svých snů.

,,Craigův sen bylo strávit den v luxusním Hotelu Savoy, který zatím znal jen z televize. Konečně si tam budeme moct dát jídlo a strávit noc! Já jsem vždycky snila o dámských hodinkách Rolex a konečně to vypadá, že konečně “upadnou” na moje zápěstí,” směje se Debbie.

Příběh ukazuje, že vyhrát může každý, a to úplnou náhodou, třeba pouhým zanesením špinavého oblečení do prádelny!

Zkus i ty své štěstí!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.