🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Pár začal své manželství výhrou 26 milionů!

Christine a Nick vyhráli jen týden před svatbou neuvěřitelných 26 472 160 Kč (1.000.000 liber)! Tomu říkáme třešnička na (svatebním) dortu!

úvodní fotka

Za všechno vděčí Nickovu kolegovi

Nikdy jsme moc nevsázeli, o to větší pro nás bylo překvapení, že jsme opravdu vyhráli.” Tiket si novomanželé zakoupili díky Nickovu spolupracovníkovi, který jim doporučil si vsadit právě týden před svatbou. Dal nám pěkný svatební dar,směje se Christine, máma již čtyř dospělých dětí.

pár na louce

Až z toho spadla z postele!

„O vítězství jsem se dozvěděla v neděli ráno, den po losování, a radostí bez sebe jsem se převalila z postele na zem.“ Christine nemohla uvěřit svým očím, a tak se o výhře šla přesvědčit do místního obchodu, kde tiket zakoupila. Na větu, kterou si vyslechla od prodavače bude vzpomínat celý život: Gratuluju, vyhrála jste £1 Milion!

Už to věděla celá rodina.. kromě Nicka

Celá rodina se těšila na to, aby sdělila Nickovi skvělou zprávu, ale rozhodli se, že mu ji neprozradí po telefonu. Když přijel z práce domů, celá rodina na něj čekala v kuchyni. Čekali dokud se neposadí ke stolu, aby mu mohli o novince říct.

manželé ve vozíku s šekem

Co bys dělal s 26 miliony?”

To byla otázka právě jeho dcery. Zmatený Nick vůbec netušil proč se ptá, a tak mu odpověděla: No, právě si ho vyhrál! Myslel si, že si z něj děláme srandu, ale potom, co jsme mu ukázali výherní tiket mu to došlo. „Jsme milionáři!” zakřičel a šli jsme slavit.

Delfíni a dodávka?

Jedno z prvních Christiny přání bylo plavání s delfíny. To si Christine přála už jako malá holka, ale nikdy si nemyslela, že se její sen stane skutečností. Rozhodla se tedy, že si pořídí loď v St Ives, kde se delfíni vyskytují. Nezapomněla ani na svého manžela, kterému koupila novou dodávku!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.