⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Ovocné osvěžení v Tipsport Vegas ti přinese 80 free spinů!

Nudíš se v chladných letních dnech, cítíš, že by to chtělo nějakou vzpruhu? Potom si nenech ujít bonusovou akci „Ovocné osvěžení“. Kde? No přece v Tipsport Vegas!

Bonusová akce Tipsport Vegas se bude konat od pondělí 11. 7. do pátku 15. 7. a přinese ti celkem 80 free spinů. Volné točení přitom budou rozplánovány na jednotlivé dny a na různé automaty značky „Fruiti“.

Získej další bonusy v Tipsport Vegas

Hodnocení
86%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
70 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Program akce Ovocné osvěžení

Ovocné osvěžení ti přinese free spiny v každém jednom dni trvání akce. Free spiny budou k dispozici v pevně daném čase, v následujících dnech, v následujícím množství a na následujících automatech:

Pondělí 11. 7. od 8:00 do 24:00 hod – 12 FS na hře Fruiti

Úterý 12. 7. od 8:00 do 24:00 hod – 14 FS na hře Fruiti X

Středa 13. 7. od 8:00 do 24:00 hod – 16 FS na hře Fruiti XL

Čtvrtek 14. 7. od 8:00 do 24:00 hod – 18 FS na hře Fruiti XX

Pátek 15. 7. od 8:00 do 24:00 hod – 20 FS na hře Fruiti XXL

Celkem bude k dispozici 80 volných točení bez jakýchkoliv dalších podmínek. Jedinou podmínkou pro to, aby sis free spiny u Tipsportu mohl vyzvednout je, abys měl v casinu založený účet. Pakliže sis ho ještě nezaložil, můžeš tak učinit právě teď. A nezapomeň, kromě free spinů máš v Tipsportu k dispozici také vstupní bonus a peníze za registraci na kurzové sázky.

Automaty Fruiti a jejich možnosti

Fruiti je rodina pětiválcových hracích automatů s moderními ovocnými symboly. Tyto hrací automaty obsahují symboly Wild i Scatter a nabízejí také parádní výhry (až 500násobek původní sázky). Fruiti automaty se od sebe liší především prostředím. Zatímco v automatu Fruiti na tebe čeká pekelné teplo, ve Fruiti X se necháš pohltit mrazivým chladem atd.

Automaty Fruiti se od sebe dále liší výherními řádky. Zatímco Fruiti ti přináší 5 výherních linií, ve Fruiti XX je to 20 výherních řádků, ve Fruiti XL 40 výherních linií a ve Fruiti XXL dokonce už 100 výherních řádků. Vybere si tedy opravdu každý, přesně podle své nálady a preferencí.

Jestliže tě zaujaly automaty Fruiti a chceš si je zahrát s pořádnou dávkou vzrušení, ale zároveň bez rizika ztráty vlastních financí, zúčastni se bonusové akce Ovocné osvěžení!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.