⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Oslaďte si život s Eurojackpotem, již tento pátek

Vyhrajte apartmán v rakousku s euojackpotem

Vyhrajte apartmán v rakousku s euojackpotem

Týden se chýlí ke konci a je jasné, že všichni zdárně vyhlížíme blížící se víkend. Víkendy jsou samy o sobě sladkou tečkou na konci dlouhých pracovních týdnů, ale proč si tento víkend ještě nepřisladit? Pátek klepe na dveře, a spolu s ním i nová soutěž od Eurojackpotu. Pojďme se spolu podívat, o co se bude hrát.

Český pátek – tak se jmenuje hra od Eurojackpotu, kde můžete v různé pátky, napříč celým rokem, vyhrát ještě o kousek víc, než hlavní výhru. Jeden z nich se k nám blíží tento týden, další bude v polovině března, a pak se uvidí, jak dlouho si počkáme. Ale už dost povídání, o co že si pozítří zahrajeme?

Výhra v Českém pátku

Až se dostaneme na konec tohohle článku, věřím, že se všichni v pátek večer sejdeme u televize, s tikety v rukou. Na největšího šťastlivce totiž čeká luxusní apartmán v Rakousku, v hodnotě 15 000 000 korun českých. A kdyby to náhodou neklaplo, pořád je ve hře jackpot 504 milionů korun, který čeká na správně zvolená čísla.

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Určitě už ti hlavou proletěla otázka, co musíš udělat pro to, abys mohl sbalit kufry na cestu do Rakouska, viď?

Podmínky soutěže

Klidně začni balit, protože jediné, co pro účast ve hře musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket. To je vše. Podáním plného tiketu loterie Eurojackpot se automaticky dostaneš do losování o tento apartmán. Na své sázence najdeš osmnácti místný kód, ten se v pátek bude losovat, spolu s běžnými čísly.

Pokud pak v pátek uvidíš svůj kód na obrazovce, ta-dá! Můžeš balit. A to nejlepší? Samozřejmě můžeš vyhrát obojí, jak apartmán, tak i hlavní jackpot, stačí mít šťastnou ruku.

A kdybys s tou šťastnou rukou potřeboval pomoci, tak neváhej zkusit náš generátor čísel Eurojackpot, třeba vybere ta správná.

Generátor čísel Eurojackpotu

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Tak v pátek 11. 2. 2022 s tikety u obrazovek. Přejeme hodně štěstí!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.