🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

NOVINKA: Online stírací losy u Korunky!

Dnes ti přinášíme super zprávy a těmi jsou nové online losy, které nyní najdeš u Korunky. Celá sekce je úplně nový, takže tě čeká spoustu zábavy při objevování zcela nových online losů, ale i při testování starých klasik v online provedení.

Korunka stírací losy

Pokud jsi fanoušek stíracích losů, tak se můžeš zaradovat! Korunka spustila na jejich webu novou sekci s online stíracích losů, kde narazíš na klasiky, které můžeš znát v jejich papírové podobě. Nejen tyto klasiky ale nabízí nove vzniklá kategorie u Korunky. Můžeš si tady vyzkoušet také úplně nové losy a to často i za pár korun!

Registruj se s bonusem a vyzkoušej si nové losy i ty!

Hodnocení
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Klasiky, které znáš z trafiky

Mezi losy, které jsi možná už někdy stíral v klasické papírové podobě a nyní se je můžeš užít kdykoli a kdekoli i v podobě digitální se budou řadit například:

  • 10xVÍCE – za 100 Kč můžeš vyhrát až 5 000 000 Kč
  • KRÁLOVSKÁ 7 – za 200 Kč můžeš vyhrát až 10 000 000 Kč
  • MAXI VESELÁ ZVÍŘÁTKA – za 50 Kč můžeš vyhrát až 1 000 000 Kč

Los 10 x více

Online novinky

Pokud si chceš zkusit zahrát něco úplně nového, pak tě jistě potěší výběr online losů, které jsou na trhu úplnými novinkami a žádná jejich papírová verze neexistuje. Tyto losy mají výhodu, že jsou často doslova za pár korun. Třeba takový online los Zodiac stojí pouhých 5 Kč a už teď se stal jedním z nejvíce stíraných losů na webu Korunky. Za pětikorunu v něm můžeš vyhrát až 50 000 Kč!

Dalšími novými losy jsou například los Amore, který ti nabídne za 10 Kč výhru 100 000Kč, nebo los Funny Sheep za dvacet korun, jehož hlavní výhra je krásných 200 000 Kč

Los Funny sheep

Dalších novinek je tu ještě spoustu, tak jdi zkusit tvé štěstí a otestuj nové losy od Korunky na vlastní kůži.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.