🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Online sázení aneb začátek konce chození pro sázenky

Online versus offline sázení loterie.

Online versus offline sázení loterie.

Podávání tiketů, běžná činnost, kterou je nutné provést, aby se člověk zapojil do slosování o miliony, někdy miliardy korun. Nákup losů je na tom hodně podobně. Ale je opravdu potřeba se zvednout z gauče, obléct, a vypravit se do trafiky nebo oblíbeného stánku loterie?

Spousta hráčů má nákup losů, či podávání tiketů, spojený s nějakou svou rutinou. Mají oblíbené místo, kam si chodí kupovat losy, podávat tikety, mají oblíbenou cestu, kudy na své oblíbené místo jdou. A už se z hraní loterií stal jednoduše jejich zvyk. Ale co když to takhle nemáš, a z toho gauče se ti nechce zvedat?

Offline loterie, stará známá klasika

Dřív než si povíme o tom, co můžeš dělat, když se ti nikam nechce, pojďme začít hezky odzadu. První loterie se píše do doby ještě kamsi okolo Caesara, a ten opravdu neměl k dispozici internet. První Československá státní loterie sice proběhla teprve někde necelých 70 let zpátky, ale na situaci s internetem to nic nemění.

Nepopíratelnou výhodou offline loterie je, byť se to zdá malicherné, že se dostaneš, byť na chvíli, mezi lidi. Že tě ta touha zahrát si vyžene z domu na čerstvý vzduch, kde si trochu vyčistíš hlavu.  Výhodou může být i to, že prohodíš pár slov se svou oblíbenou obsluhou.
Jednou z dalších výhod může být to, že máte v ruce pevný doklad o podání sázky. Nepotřebuješ chytrý telefon ani počítač. Nemůže se ti stát, že bys zapomněl přihlašovací údaje a stresoval se u webu. Nemůže tě nikdo okrást skrz podvodné weby, tvářící se jako web sázkové společnosti.

Ale ať chceme nebo ne, tady výhody offline sázení pravděpodobně končí. Hrozí tady spousta věcí, jako dlouhé fronty, ztráta tiketu, nezkontrolování výhra, přehlédnutí čísla,… Pojďme se tedy teď spolu podívat na výhody a nevýhody online sázení.

Online sázení, aneb začátek konce

Již pátým rokem je v legislativě ČR povoleno hraní online loterií. Za pár dní to bude přesně pět let od doby, co loterie Sazka spustila svou online hernu s možností zahrát si Sportku, Eurojackpot, Kasičku a Euromiliony. Web Sazky, tak jak jej známe dnes, se zformoval až později. Nicméně už v ten moment udělala Sazka radost všem milovníkům loterie, a to hlavně těm, kterým se pro pár čísel, nechtělo opouštět teplo obývacího pokoje.

Výčet výhod online loterií bude o něco delší, než u té offline možnosti, proto neotálejme a pojďme rovnou na to.

Nesporná výhoda online sázení je praktičnost – nezáleží na tom, kde jste, co děláte, jak moc máte nabitý program. Stačí jen vytáhnout telefon, otevřít internet nebo aplikaci a za pár minut máte svou hru nachystanou, odeslanou a zaplacenou. Výhodou související s praktičností, je i dostupnost, díky které si ze svého obýváku můžete zahrát loterie z celého světa. Další nepopíratelnou výhodou online losů i tiketů je, že je neztratíte. Dokud máte mobil/počítač/tablet a hlavně internet, máte sázenku.  A ani tady výčet výhod nekončí, nesmíme zapomenout na výhodu generátorů náhodných čísel, který pro vás máme i my zde, a který při offline sázení příliš nevyužijete. Online hráči ocení i výhodu upozornění o nových výsledcích (ty vám my hlídáme zase zde), která chodí přímo z aplikace, takže není šance, že by nějaké slosování promeškali.

Samozřejmě mezi další výhody patří i vše, co jsme vyčetli offline sázení jako nevýhody.

Nevýhodou online sázení je, že se můžete stát obětí podvodného webu, ale máme za to, že to je v ČR velice dobře podchycené, a ověřené weby sázkových kanceláří už jsou tak známé mezi hráči, že ta šance je opravdu nízká.

Bonusy u online loterií:

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
90 %
Jednoduchost získání
90 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
87 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Závěrem…

Pojďme si shrnout výhody a nevýhody sázení, především tedy jeho varianty online, vzhledem k tomu, že u offline sázení jsme výhod našli sotva pár, za nás je volba jasná. Doba je pokroková a nemohlo to minout ani svět loterií, je jisté, že spousta, především mladších ročníků, se pravděpodobně uchýlí k pohodlnější verzi sázení, pojďme se tedy spolu podívat na výhody a nevýhody sázení online:

  • Dostupnost (aplikace, web sázkové kanceláře)
  • Neustálý provoz / nejsi limitován otevírací dobou
  • Praktičnost / sázení ti zabere minutu
  • Sázenku neztratíš
  • Generátor náhodných čísel, který ti dokáže poradit
  • Neustále informace o novinkách a výsledcích
  • Podvodné weby
  • Ztráta hesla k hracímu účtu / Ztráta připojení
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.