Grandwin bonus 150 FS

Grandwin bonus 150 FS

Víkendy u Grandwinu jsou již tradičně nabité bonusy a ani tento víkend tomu nebude jinak. Čeká tu na tebe 150 free spinů a cashbackový bonus 30% ke vkladu. Přečti si tento článek a zjisti o těchto víkendových bonusech vše, co potřebuješ vědět.

A máme tady opět víkend, což nás všechny jistě těší a aby to bylo ještě lepší, opět je tu Grandwin s jejich třídenní akcí plnou free spinů a cashbacku. Pokud jsi pravidelným čtenářem našeho webu, tak už tuto akci možná dobře znáš, ale pokud ne, tak se s námi pojď podívat, co že tě to vlastně v následujících třech dnech u Grandwin casina čeká.

150 Free spinů

Získej jednoduše 150 free spinů za svoji hru! Jediné, co pro to musíš udělat je zahrát si u Grandwin casina novinky od výrobce Synot. Pokud si dneska, zítra a v pondělí zahraješ tyto hry ze sekce NOVÉ HRY za 1000 Kč/den, dostaneš každý z těchto dní 50 FS .

Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
95 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Bonus až 3 333 Kč

Ode dneška do pondělí můžeš získat nejen 150 free spinů, ale také bonus 30% ke vkladu navíc! První vklad v minimální hodnotě alespoň 300 Kč se ti bude počítat do této bonusové akce a pokud hodnotu tohoto vkladu protočíš 25x, získáš navíc 30% z tohoto vkladu. O bonus nebudeš ochuzen ani v případě, že se ti z vkladu podaří protočit pouze polovinu. V takovém případě dostaneš jako bonus 15% z onoho vkladu.

  • minimální hodnota vkladu je 300 Kč
  • maximální hodnota bonusu je 3 333 Kč
  • Podmínky protočení se počítají během 3 dnů trvání akce (sobota-pondělí)

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.