🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Nové losy od Korunky! A tvých 30 šancí na výhru

Nový los od Korunky.

Nový los od Korunky.

Násobení výhry, výherní symboly, více tvých čísel a 5 čísel výherních. Sen? Určitě ne. To jsou nové losy od Korunky!

Celý duben s loterií Korunkou byl velice záživný – jedna soutěž za druhou, desítky výher a statisíce káček ve hře. Byť jsme si tak nějak mysleli, že to v květnu zase utichne, mýlili jsme se. Dnes jsme tady zase s jinou novinkou, s možností vyhrát 13 milionů korun.

Pokud si libuješ v losech z produkce Korunky, kam spadá třeba Diamantová sedmička, Trezor nebo také losy 20× více, pak budeš dnešním článkem nadšený.

30× více od Korunky

Třicetkrát více, tak přesně takový název nese nový los od Korunky. Najdeš ho ve své oblíbené trafice, stojí 300 korun a máš šanci vyhrát až 30 souběžných výher, a to zní dost dobře, no ne?

Pravidla jsou dost jednoduchá – setři si prvních pět výherních čísel, nacházejících se v horní třetině losu, všechny si pečlivě prozkoumej a zapamatuj. Pak si setři 4 bonusová čísla, to jsou ta v rozích, označena násobky 2×, 5×, 10× a 30×. V momentě, kdy tohle budeš mít, začni postupně stírat jednotlivá herní čísla, těch je 25 a jsou v prostřední části losu, schovaná pod symboly bankovek. Tím máme odhalená všechna čísla na lose.

Co teď? Vyhrál jsi? A kolik vlastně?

Inu teď už je to jednoduché – každé tvé číslo, které se shoduje s jedním z pěti výherních, z tebe dělá vítěze částky uvedené po tvým číslem. Stejně jako u jiných losů, ovšem tady nekončíme. V momentě, že by se tvá čísla třeba i s žádným herním neshodovala, nic se neděje, máš tady ještě bonusová čísla.

Bonusová čísla jsou pole s označením násobků, to už víme, co ovšem zatím jen tušíme, je to, že tato čtyři pole skrývají další 4 číslice, které pokud se shodují s některým z tvých herních čísel, pak vyhráváš násobek částky uvedené pod tvým daným herním číslem. Matoucí? Nevadí. Uvedeme s příklad…

Takže – dejme za to, že máš odkrytá všechna svá herní čísla. Teď jsi odkryl i pole s desetinásobkem a v něm jsi objevil číslo 50, a máš číslo 50 i ve svých herních číslech, a pod ním částku 100 korun, pak vyhráváš 3 000 korun. Protože se částka. V našem případě stokoruna, pod tvým herním číslem, v našem případě číslovka 50, vynásobí číslem, které je uvedeno u daného bonusové pole, v našem případě 10×, tj. 30 x 100 korun, takže 3 tisíce korun českých.

Na scénu míří herní symboly

Já vím, fascinující a komplikované zároveň. A to ještě nevíš, že nejsme na konci. Pak, až si projdeš všechna ta čísla, a třeba i budeš rozmrzelý, že to snad nevyšlo, nezoufej. Na řadu přichází herní symboly. Ty jsou v dolní části losu, jejich pět a každý z nich skrývá nějaký symbol. Pokud tam najdeš mušli nebo koníčka, bude to fajn, ale k ničemu. My hledáme zlatou cihlu.

Pokud najdeš zlatou cihličku, vyhráváš částku uvedenou pod ní, a to může být cokoli od 300 korun až po 13 milionů. A pokud ti už tohle zní báječně, pak tě určitě jen potěší to, že můžeš vyhrát až 30 výher najednou! A to už za to stojí, mimochodem, kdybys chtěl, neváhej zkusit i další hry od Korunky, pokud tě lákají spíš ty losy, pak i jejich přehled máme tady, u nás najdeš všechny potřebné informace.

Nás těšilo a přejeme šťastnou ruku při vybírání jednoho z těch vítězných losů.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Soňa Janovova

  Ako každý aj já by som chvěla vyhrát

  • Martin

   Dobrý den Soňo,

   ano, každý by chtěl vyhrát, to my také 🙂 Dejte ale při hře pozor a hrajte jen za peníze, které si můžete dovolit postrádat 🙂

   Hodně štěstí přeje https://vyhraj.cz