Menu

Naprosto nové auto od Sportky? A proč ne, už tento pátek nás čeká slosování

Vyhrajte Škodu Kodiaq

Vyhrajte Škodu Kodiaq

Víkend a pátek je sám o sobě krásným časem. Ale když je k tomu možnost si ještě zahrát nějakou hru, nebo se zúčastnit soutěže, zvedne nám to náladu ještě o kousek výš. Podívejme se spolu, o co si můžeš zahrát tento pátek!

Loterie Sportka si váží svých hráčů, proto vymýšlí neustále nové šance k soutěžím a hrám. I z toho důvodu jsou zde Prémie Sportky. Losování, pořádané párkrát do měsíce či dvou, kdy máš možnost vyhrát nejrůznější ceny. Ke konci loňského roku se již losovalo o Ford Mustang, Ford Puma, Mikulášský i Vánoční milion… Co nás ale čeká v první únorové Prémii, v pátek 18. 02. 2022?

Hlavní výhra Prémie

V lednu už Sportka rozveselila čtyřiadvacet tváří, vítězní hráči v lednu obdrželi konkrétně 22 elektrokol v první letošní soutěži, a dvě Škody Kodiaq, v následujících dvou soutěžích. Stejně jako v posledních dvou kolech Prémie Sportky, i tento pátek si můžeš zasoutěžit o Škodu Kodiaq. Jediné, co pro to musíš udělat, je dodržet jedinou podmínku soutěže.

Podmínky soutěže

Jediná podmínka, pro účast ve hře je, že si vsadíš plný tiket Loterie Sportka. Podáním správně vyplněného plného tiketu se automaticky dostaneš do losování o nové auto. Na své sázence najdeš osmnácti místný kód, který se v pátek bude losovat, spolu s běžnými čísly.

Kromě nového auta se mimo jiné hraje taky právě o 51 milionů korun. Ty peníze, mimochodem, můžeš vyhrát spolu s novou Škodou Kodiaq!

Pokud by sis nebyl jistý, jaká čísla zvolit, zkus náš generátor náhodných čísel, věříme, že ti pomůže trefit ta šťastná. A kdybys neměl v pátek čas sedět u televize, nic se neděje, aktuální výsledky losování jsme ti nachystali tady.

 

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Přejeme hodně štěstí v páteční Sportce, snad budeš novým majitelem Škody Kodiaq.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.