🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Nová Prémie Sportky je tady! V pátek 21. 10. si zahrajeme o milion navíc

Podzimní Prémie od Sportky je tady! Co můžeš vyhrát?

Podzimní Prémie od Sportky je tady! Co můžeš vyhrát?

Už tento pátek ve Sportce přibude nový milionář! Co musíš udělat pro to, aby ses ním stal ty? Jaká jsou pravidla bonusové hry? Pojďme se na to spolu podívat, v tomto novém článku o nové Prémii Sportky!

Není to tak dlouho, co jsme si tady oznamovali první Prémii Eurojackpotu a ptali se, kdy Eurojackpot začne dohánět Sportka. A je to tady! Po září plném bonusových her, se Sportka nezastavuje ani tento měsíc. Máme tady první ze dvou Prémií Sportky – co můžeš vyhrát?

Pokud by tě zajímaly podrobnější pravidla, archiv výher nebo výherní tabulka letošního roku, nezapomeň kouknout na článek níže, který jsme pro tebe o bonusové hře nachystali!

O co se hraje?

Jak už jsme si v názvu prozradili – už tento pátek můžeš u Sportky vyhrát milion korun! Milion korun, který je jistý. Milion korun, který nemusíš danit, a který je nachystaný pro jednoho ze sázejících hráčů. Milion korun, na cokoli, co si přeješ.

Ovšem kromě bonusového milionu, můžeš, stejně jako vždy, vyhrát i hlavní jackpot. Stačí trefit správná čísla. Kdyby sis s nimi nevěděl rady, nezoufej a využij náš generátor náhodných čísel!

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jaká jsou pravidla bonusové hry?

Tentokrát jen ve zkratce – je potřeba si vsadit plný tiket, včetně Šance, v celkové hodnotě 220 korun. Na správně podané plné sázence najdeš osmnáctimístný kód v případě klasického sázení, v případě online sázení bude tvůj kód osmimístný – ten se bude losovat. Vylosované kódy najdeš po slosování na webu Sazky.

Uzavírání sázek bude stejně, jak jsme zvyklí – v 19:00, losování pak bude o hodinu později. Tak na to nezapomeň, v pátek 21. října, v osm večer!

Tvá cesta k bonusové hře a hlavní výhře čeká tady:

Aktuální jackpot
85 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.