Menu

Nejvyšší výhry v Korunce za týden 26. 6. – 2. 7.

Tři nejvyšší online a tři nejvyšší offline výhry v Korunce za poslední týden.

Tři nejvyšší online a tři nejvyšší offline výhry v Korunce za poslední týden.

Už se pomalu stává zvykem, že si tady jednou týdně shrneme šest nejšťastnějších korunkářů za právě uplynulý týden! A protože vás tahle týdenní shrnutí baví stejně jako nás, neexistuje žádný důvod, proč znovu nekouknout na výherce minulého týdne.

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Zkus své štěstí i ty!

První dny prázdnin jsou tady, slunce už na kůži začíná pálit a dovolená klepe na dveře. Každý z nás řeší nebo plánuje kam letos vyrazí a rozhodně se každý z nás ohlíží i na finanční stránku cestování. Hledáme levnější, výhodnější a skromnější cesty, snažíme se nevyplýtvat všechny úspory a často si tak odkrajujeme ze svého komfortu. Inu, znám teď hned šest lidí, pro které tohle ukrajování nebude letos potřeba, šest lidí, pro které bude letošní dovolená o chlup jednodušší! A ty je za chvíli budeš znát taky, povíme si o nich totiž níže v článku.

Pokud bys však o takových šťastlivcích nechtěl pouze poslouchat a číst, ale toužil by ses také stát jedním z nich, pak si neváhej vsadit pomocí boxu na konci stránky, třeba si tady příští týden budeme psát právě o tobě.

Tři nejvyšší výhry za uplynulý týden v Korunce – online

Prvním šťastlivcem z online prostoru je hráč, o kterém víme pouze pár informací. Tou nejhlavnější je, že si dokázal ulovit neuvěřitelných 200 595 korun! Další podstatnou zprávou je, že si náš dnešní první hráč svou sázenku uzavřel v loterii Korunka Kombi plus, a to konkrétně 27. 6. 2023, přičemž svá zvolená čísla směřoval na odpolední slosování.

Druhým šťastným korunkářem je hráč, který si vsadil svá čtyři čísla, poslední červnový den, do loterie Korunka Hop Trop. Vsazená čísla 10, 19, 20 a 30, byla nakonec všechna výherní a hráč si díky nim připsal na účet příjemných 102 000 korun.

Posledním online hráčem je korunkář, který se rozhodl uzávřít sázku v loterii Korunka Kombi, kde si vsadil na čísla 1, 2, 48 a 49, přičemž se opět všechna čísla ukázala jako výherní! První prázdninový den tak tomuto hráči přinesl krásných 95 700 korun.

Pořadí Sázka Datum Loterie Výhra
1. online 27. června Korunka Kombi plus 200 595 Kč
2. online 30. června Korunka Hop Trop 102 000 Kč
3 online 1. července Korunka Kombi 95 700 Kč

Nejvyšší výhry Korunka - online

Tři nejvyšší výhry za uplynulý týden v Korunce – offline

Naším prvním hráčem v této kategorii, je hráč z Děčína, který si svou výhru tentokrát ulovil v loterii Korunka Šestka. Tahle výhra padla ve stejný den jako první pořadí online výher, tudíž 27. 6., přičemž si hráč vsadil šest čísel a netrefil se pouze s jedním. Tato skoro dokonalá shoda korunkáři přinesla čtvrt milionu korun.

Druhý šťastlivec si ulovil výhru stejné výše pouze o den později. Dvě stě padesát tisíc tak tentokrát putovalo do Jeseníku, kde na tuhle výhru čekal korunkář s výherní sázenkou. Výherní sázenka byla vsazena v loterii Korunka Šestka a šťastnými čísly byla čísla 2, 5, 30, 43 a 45.

Dnešním posledním, zmíněným, korunkářem je hráč z Karviné, který si dokázal 1. července ulovit výhru v hodnotě 119 000 korun. Tahle krásná částka čekala hráče v loterii Korunka Hop Trop, kde si hráč vsadil na výherní čísla 1, 2, 48 a 49.

Pořadí Místo podání sázky Datum Loterie Výhra
1. Děčín 27. června Korunka Šestka 250 000 Kč
2. Jeseník 28. června Korunka Šestka 250 000 Kč
3. Karviná 1. červnece Korunka Hop Trop 119 000 Kč

 

Nejvyšší výhry v Korunce - offline

Objev se v příštím přehledu šťastných korunkářů i ty!

Aktuální jackpot
12 000 000 Kč (Může se lišit dle typu hry)
Korunka na 4
Aktuální jackpot
10 000 000 Kč
Korunka na 5
Aktuální jackpot
10 000 000 Kč
Korunka Šestka
Aktuální jackpot
10 000 000 Kč
Korunka na 3
Aktuální jackpot
5 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.