Menu

Padla nejvyšší výhra v historii Velké Británie! Těší se z ní manželé Thwaiteovi

Jaký pocit asi musí být vyhrát v loterii? A jaký pocit musí být vyhrát nejvyšší částku v historii země i loterie? O tom ví své manželé Thwaiteovi, ze Spojeného království!

V našich dolinách sice hrajeme o obrovské částky, vždyť stačí kouknout na Eurojackpot, Sportku nebo i jakýkoli stírací los, a vidíš to sám. Astronomické částky. I přesto si však můžeme nechat pouze zdát o výhrách, které denně padají, v hodnotě milionů dolarů, v loteriích jako je Powerball nebo EuroMillions, daleko za našimi hranicemi.

Kolik peněz je příliš peněz?

Pan Thwaite, Joe, zjistil své štěstí ve volbě čísel hned ráno po probuzení. Své prvotní pocity okomentoval pár slovy pro zahraniční web.

Joe řekl: „Podíval jsem se na to a viděl jsem, že jsme vyhráli. Viděl jsem i částku, a v ten moment jsem nevěděl, co mám dělat. Nemohl jsem znovu usnout, ale nechtěl jsem ani budit Jess, a tak jsem tam jen ležel a přemýšlel, zdálo se mi to jako celá věčnost.“

Sotva jeho manželka, Jess, otevřela oči, potřeboval ji Joe tu obrovskou novinu sdělit. Jess se snažila uvěřit tomu, co jí Joe říkal, ale přeci jen, jak by ses cítil, kdyby ti někdo hned ráno oznámil, že ti na účet přistane 184 milionů dolarů?

Jess tomu nevěřila, a šla si uvařit kávu a začít svůj den, jako kdykoli jindy. Pak jim národní loterie potvrdila, že nejde o žádný vtip ani chybu.  Museli zkrátka přijmout, že se jim právě změnil život.

Jsme miliardáři, co teď?

Jess, která se běžně stará o sociální média kadeřnického salonu, který provozuje se svou sestrou, si před prací domluvila schůzku se svou mámou. Sešly se na parkovišti, kde se Jess svěřila se svým dosavadním dnem. Když matce řekla, že s Joem vyhráli The National Lottery, její matka začala křičet.

Jess si vzpomínala: „Věděla přesně, jaký byl jackpot, až do poslední pence. Měla totiž v úmyslu předchozí noc zavolat Joeovi, aby zkontrolovala, že opravdu koupil tiket, ale zapomněla. Snažila jsem se jí uklidnit, že to stále nemusí být pravda, ale ona jako by mě neslyšela. Řekla: „Pokud vám to Národní loterie řekla, pak to musí být skutečné!’“

Thwaiteovi mají 4 děti a rozhodli se peníze využít k tomu, aby si s dětmi plnými doušky užili venkovský život. Pár bydlí v novém domově, s nespočtem domácích mazlíčků, kam sice zatéká, ale to už je podle všeho netrápí. Prioritou je, že si ráno mohou nazout holínky a jít nakrmit své poníky.

V nápadech na využití jackpotu však nechybí ani slova o dovolené, a penězích pro děti.

Hlavně si udržet čistou hlavu…

Zatímco většina výherců svou výhru dlouho zpracovává a srovnává se s novým životním stylem, Jess se svěřila mediím, že díky svému zesnulému otci byla připravenější víc než kdekdo jiný. Otec Jess totiž byl, celý jeho život, věrným hráčem The National Lottery. Se svou dcerou tak neustále vedl konverzace na téma loterií, výhry, života s výhrou…

„Můj táta celý život hrál The National Lottery a neustále snil o výhře. Neustále s námi na tohle téma vedl rozhovory, rád se nás ptal, co bychom dělali, kdybychom vyhráli, jak bychom s výhrou naložili, komu bychom se svěřili. Byl to regulérní rozhovor, a mám pocit, že nás připravoval. Možná proto teď působím tak chladně, byla jsem už léta připravena vyhrát.“

Zkus své štěstí i ty!

Je fakt, že 84 milionů dolarů u nás asi nevyhraješ, ale vyhrát nějaký ten milion či miliardu od Sazka loterií nebo pár set tisíc korun od Korunky, taky není úplně na škodu, ne?

Abys to měl úplně bez práce, dokážeme za tebe vybrat i čísla – zde, tak snad není na co čekat.

Třeba ti rodina Thwaitových přinese štěstí, my ti držíme palce a zatím na viděnou.

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
126 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 800 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.