Menu

Nejčastěji losovaná čísla u Korunky – Jaká čísla vsadit?

Jaká jsou nejčastěji losovaná čísla u Korunky?

Jaká jsou nejčastěji losovaná čísla u Korunky?

Dnes se spolu podíváme na nejčastěji losovaná čísla u Korunky. A nejen na ně, podíváme se také na čísla, která bývají tažena nejméně často a na statistiky tažených čísel Korunky všeobecně. Dokáží nám statistiky poradit a pomoci s tím, jaká čísla si vsadit?

Asi neexistuje hráč, který by se nepřál znát čísla, která budou tažena v následujícím slosování. Nu, bohužel, ty nemůže znát nikdo z nás, co však znát a vědět můžeme, jsou ta čísla, která jsou tažena nejčastěji. Nebo naopak nejméně často. A právě na tahle čísla se zaměříme v dnešním článku, na nejméně a nejvíce často losovaná čísla v loteriích Korunky.

Přehled nejčastěji losovaných čísel Korunky

Prvními čísly, na která se spolu podíváme, jsou ta čísla, která bývají v odpoledním a večerním losování u Korunky tažena nejčastěji. Do úvahy vezmeme více než 14 000 uplynulých slosování, které nám poskytnou dostatek informací na to, abychom mohli dělat závěry o tom, jaká čísla jsou u Korunky nejčastěji losovaná.

Přehled nejméně losovaných čísel Korunky

Stejné statistiky, které prozrazují čísla Korunky, která padají nejčastěji, prozrazují také čísla, která padají nejméně často. Jsou to samozřejmě čísla, jako každá jiná, mohou být tvými oblíbenými, mohou být těmi, které sázíš nejčastěji, ale jsou bohužel zároveň i těmi, která nejsou příliš často tažena. Což samozřejmě neznamená, že bys je neměl sázet. Při rozhodování o tom, jaká čísla u Korunky vsadit, rozhodně nemusíš dávat na statistiky, ty nejsou žádnou zárukou, jsou pouze přehledem minulých slosování.

Celkový počet tažení pěti nejčastějších čísel (tabulka)

Pořád tady hovoříme o statistikách, ale žádné jsme si konkrétně neukázali. Tak pojďme na to! V následující tabulce si ukážeme přesný počet tažení, kterého dosáhlo každé z nejčastěji losovaných čísel.

Tabulka je tvořena ke dnešnímu dni, je možné, že se údaje mohou lehce lišit v závislosti na tom, kdy článek čteš.

Top číslo Počet tažení
15 1 836×
23 1 805×
21 1 802×
40 1 795×
26 1 792×

Počty tažení, které v tabulce vidíš, jsou na základě statistik na našem webu. Ty jsou dopočítané na základě více než 14 tisíc proběhlých slosování, s nejstarším záznamem ze dne 16. 5. 1997.

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Přehled nejčastěji losovaných čísel u Korunky – posledních 1000 slosování

Jak název odstavce napovídá, tentokrát budeme brát do úvahy posledních tisíc slosování. Tisíc slosování je více než dost na to, abychom měli dostatek informací na vytvoření statistiky.

Vlastně vznikly hned tři statistiky, protože – jak určitě víš, tak loterie Korunky mají, na rozdíl od loterií u Sazky, dvě slosování denně – odpolední a večerní. Inu, a protože jsme se pustili do statistik, bylo by dobré mít je co nejpřesnější, takže níže nalezneš tabulku s celkově nejčastěji losovanými čísly Korunky, ale i s těmi čísly, která jsou nejčastěji losovaná čistě v odpoledních nebo večerních losováních.

Slosování Nejčastěji tažená čísla (posledních 1 000 slovování)
Odpolední 9, 12, 21, 23, 41
Večerní 11, 14, 17, 18, 20
Vše 5, 7, 8, 9, 14

Přehled nejméně losovaných čísel u Korunky – posledních 1000 slosování

Ve stejných třech řádcích tabulky se podíváme i na nejméně často losovaná čísla Korunky. I tahle statistika je za nás zajímavá…

Slosování Nejméně často losovaná čísla
Odpolední 10, 22, 29, 30, 31
Večerní 3, 4, 9, 15, 19
Vše 4, 18, 22, 30, 35

A protože opakování je matka moudrosti, je dobré si připomenout, že – to, že jsou nějaká čísla méně často tažená nebo dlouho netažená neznamená, že bys na tyto čísla neměl sázet. Je nutné držet si na paměti, že statistiky jakékoli loterie jsou pouze informace o proběhlých slosováních, nejsou to informace, podle kterých bychom se měli rozhodovat. Všechna slosování jsou náhodná a statistiky neslouží jako predikce následujícího slosování.

Takže stejně, jako je možné, že třeba číslo 4 nepadne dalších deset slosování a udrží se tak v nejméně losovaných číslech, tak stejně je možné, že už za pár týdnů bude právě 4 patřit mezi nejčastěji tažená čísla.

Top pět nejčastěji tažených čísel Korunky za poslední měsíc

Jednou z dalších zajímavých statistik, na kterou se spolu podíváme, je top 5 nejčastěji tažených čísel Korunky za poslední měsíc. Vzhledem k tomu, že se jedná o statistiky za pouhých 30 dnů, je jasné, že jsou proměnlivější a čísla v nich se tak mění o poznání rychleji než třeba čísla ve statistikách o celkově nejčastěji a nejméně často tažených číslech.

To však neznamená, že by tato statistika měla být jakkoli méněcenná. Naopak, je stejně zajímavá a důležitá, jako všechny předchozí statistiky, tak se pojďme kouknout, jaká čísla nám odhaluje!

Pět nejméně tažených čísel Korunky za poslední měsíc

A samozřejmě, že když si povíme o pěti nejčastěji tažených číslech Korunky za poslední měsíc, musíme se podívat i na opačnou stranu. Pojďme se tedy spolu podívat na pět nejméně tažených čísel Korunky za poslední měsíc.

Pro tuto statistiku platí vše naprosto stejně jako pro statistiku předchozí, což znamená, že i tyto údaje jsou jednoduše a často proměnlivé. A ani tentokrát se nejedná o čísla, která by sis neměl sázet nebo kterým by ses měl jakkoli vyhýbat, jsou to čísla jako každá jiná, pouze v uplynulém měsíci nebyla tažena zas tak často.

Výsledky loterie Korunka Závěrem…

Jak už jsem v článku vícekrát zmiňovala – je potřeba brát tyto (i jakékoli jiné) loterijní statistiky s jistým nadhledem. Loterie vždy byly, jsou a zůstanou náhodnou hrou, kde jde čistě o štěstí. To, zda je nějaké číslo losováno nejčastěji nebo nejméně často nedokáže předurčit to, zda padne v následujícím slosování či nikoli.

Pokud bys bral statistiky doslova a šel si vsadit na pětici nejčastěji tažených čísel, nepomůže ti to, bohužel, vyhrát. Ani to nezvýší tvou šanci na jakékoli z výherních pořadí. V následujících dvou či více slosováních nemusí padnout ani jedno z nejčastěji losovaných čísel Korunky a stejně to nezmění jejich pozici nejčastěji losovaných čísel. Ber proto všechny údaje v článku s lehkostí, nadhledem a pochopením, že se jedná o statistiky čistě informativního charakteru.

Myslím, že jsme si o nejčastěji tažených číslech Korunky prozradili vše, co by tě o nich mohlo zajímat. Více všeobecných informací, o Korunce jako takové, nalezneš v detailu na naší stránce. V detailu nechybí ani informace o statistikách, slosováních, pravidlech či výsledcích Korunky.

Detail loterie Korunka na webu Vyhraj.cz

Nejčastěji kladené dotazy

  • 1️⃣ Jak zjistit, jaká čísla padnou příště?

    Bohužel, to nelze. Není možné určit, jaká čísla padnou příště. Loterie jsou náhodné, a ačkoli máme statistiky, tak ty nám nedokážou pomoci k výhře.

  • 2️⃣ Proč mi statistiky nepomohou vyhrát?

    Protože statistiky jsou pouze informacemi o uplynulých slosováních a nijak nedokážou ovlivnit to, že loterie je náhodná. Takže ačkoli se zdá, že pokud si vsadíš na nejčastěji slosovaná čísla, tak vyhraješ, tak to rozhodně není pravda. V loterii, bohužel, není možné nic zaručit.

  • 3️⃣ Jaké loterie Korunka nabízí?

    U Korunky nalezneš loterie Korunka Šestka, Korunka na 5, Korunka na 4, Korunka na 3, Korunka Hop Trop, Kombi, Kombi Plus a Korunka Dvacet za 20,-.

Líbil se ti tento článek?
67%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.