🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Čtvrtá adventní neděle znamená čtvrtou vánoční Prémii od Sportky! O co se hraje?

Čtvrtá adventní neděle s sebou přináší i čtvrtou adventní Prémii Sportky!

Čtvrtá adventní neděle s sebou přináší i čtvrtou adventní Prémii Sportky!

Je tady poslední týden, který nás dělí od jednoho z nejkrásnějších časů v roce. A nebyla by to Sportka, kdyby se nesnažila nám tento čas ještě o kousek víc zpříjemnit. Proto si pro nás nachystala Prémii Sportky, pojď se tedy s námi podívat, co můžeš tuto neděli vyhrát

Stejně jako všechny předchozí i poslední adventní neděle znamená novou adventní Prémii od Sportky. A my jsme tady zas a znovu proto, abychom se spolu podívali, co si pro nás Sportka od Sazky připravila. Řekneme si, jaká výhra nás tentokrát čeká a co pro účast ve slosování o ni musíš udělat.

Dřív než začneme, opět připomínám, že všechny potřebné informace, včetně tabulky výher, najdeš ve článku níže.

Co můžeš vyhrát tentokrát?

Stejně jako ve všech přechozích adventních nedělích, i tuto neděli si spolu zahrajeme o finanční výhru.  Poslední adventní neděli, 18. 12., můžeš u Sportky opět vyhrát adventní milion! Tentokrát se budou losovat hned čtyři adventní milionáři.

Kromě výhry Prémie se i tentokrát bude hrát i o hlavní jackpot! Jak zjistíš níže, budeš si muset vsadit plnou sázenku Sportky pro účast ve hře a tak se při účasti na Prémii Sportky, automaticky budeš účastnit i hry o Superjackpot. Neváhej tedy využít náš generátor náhodných čísel, k tomu aby ti vygeneroval rovnou 10 sloupečků. A my ti budeme držet palce, aby některá kombinace čísel byla výherní!

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jak můžeš vyhrát?

Nic se neliší od toho, na co jsi zvyklý – opět jediné, co zařazení do slosování musíš udělat je to, že si musíš vsadit plný tiket včetně Šance. Po vsazení správně vyplněné sázenky, objevíš na její dolní části osmnáctimístný kód, který se bude losovat spolu s čísly. V případě, že jsi fanouškem spíše online sázení, pak najdeš osmimístný kód ve své online sázence.

Minulé Prémie Sportky najdeš níže:

Tvá cesta k jednomu ze čtyř milionů začíná tady:

Aktuální jackpot
2 374 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
85 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 200 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.