Menu

Na stíracím losu setřel přes 2 miliony a teď půjde na šest měsíců do vězení

Koupil si stírací los a vyhrál 70 000 liber, dnes je za přiškrcení své ženy a bití pětiletého dítěte na šest měsíců ve vazbě.

Balvinder Malhotra po výhře se svojí manželkou

Tento příběh začal, když si Balvinder Malhotra koupil stírací los od britské společnosti The National Loterry, který mu přinesl částku 70 000 liber, což je v přepočtu na české koruny přibližně 2 200 000 korun! Ihned po své výhře řekl novinářům:

„Když jsem to řekl mé manželce, vyhrkly jí slzy radosti. Dříve jsem měl svůj obchůdek, který jsme ale po příchodu velkých řetězců ztratili. Tato výhra mi přinese tolik potřebnou stimulaci. Vypadá to, že rok 2016 bude pro naši malou rodinku opravdu velký.“

Ovšem opak se stal pravdou a za pouhé tři měsíce Balvinder Malhotra neudržel nervy na uzdě, celkem třikrát udeřil svoji ženu Hardeep Kaur, když měli bouřlivou hádku během pikniku. Při žalobě se pak prokázalo, že dokonce bil své pětileté dítě.

Malhotra, který měl v červnu po tomto útoku v bance celkem 87 000 liber, použil tyto peníze na nákup malého obchůdku s alkoholickými nápoji. Nyní čeká Malhotra na rozsudek u svých rodičů a styk se svojí rodinnou má zakázaný. Soud se rozhoduje jak dlouhý trest si odsedí, hovoří se o šesti měsících ve vězení.

To je poněkud nízký trest – co myslíte?

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Romann

    Já bych ho poslal do vězení alespoň na tři roky.. Týpek co vyhraje v loterii a myslí si bůh ví co :/