🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Chtěla své narozeniny oslavit první podanou sázkou v životě a nakonec vyhrála jackpot

Juliette oslavovala své osmnácté narozeniny tiketem!

Juliette oslavovala své osmnácté narozeniny tiketem!

Pamatuješ si ještě, jak jsi oslavil své osmnácté narozeniny? Máš na to hezké vzpomínky? Ptám se, protože tahle Kanaďanka oslavila své osmnácté narozeniny tak, jak by si to přál snad každý z nás. A věřím, že na oslavu své plnoletosti do konce života nezapomene.

Kdo z nás někdy neběžel na své narozeniny, výročí s partnerkou/partnerem, nebo v jakékoli jiné vzácné datum pro sázenku Eurojackpotu, Sportky či Korunky s nadějí, že v tento speciální den to prostě musí vyjít? Inu, tahle slečna to na radu svého dědečka zkusila taky.

Radost k narozeninám…

Juliette si nikdy dřív sázenku do loterie nepodala, a když říkám nikdy, myslím opravdu nikdy. Avšak když se blížily její osmnácté narozeniny, její dědeček jí poradil, že by měla zkusit své štěstí.

Samozřejmě, že si nepřál, aby propadla hazardu, jen věřil, že je to speciální den a že by mohl jeho vnučce přinést štěstí. Bral to prostě jen jako zábavu a Juliette dala na jeho radu. Po cestě z práce si koupila v obchodě s názvem Circle K sázenku do Ontario Lottery.

Zazněla znělka a v aplikaci se rozsvítil nápis „Velký vítěz“

Juliette celou sázenku pustila z hlavy, nepřemýšlela nad tím a na kontrolu svých čísel si vzpomněla, až když se její kolegové bavili o tom, že někdo někde vyhrál. Vzala tedy do ruky svůj telefon, otevřela aplikaci loterie a naskenovala svůj tiket.

„Můj kolega nevěřícně padl na kolena. Křičel, vlastně všichni jsme křičeli. Nechápala jsem, že jsem vyhrála 48 milionů kanadských dolarů,“ řekla Juliette pro zahraniční web, „Nejdřív jsem vůbec nechápala, co se děje. Nemohla jsem tu skutečnost přijmout!“

Když se konečně uklidnila, začala ji docházet celá situace. Poprvé v životě si vsadila, a to ještě k tomu na své narozeniny a vyhrála 48 milionů kanadských dolarů, což je v přepočtu přibližně tři čtvrtě miliardy českých korun! Juliette pochopitelně okamžitě volala svým rodičům, ale byla natolik rozrušená a překvapená, že jim vlastně ani nedokázala oznámit, co se stalo. Když se však s návalem emocí a pocitů dokázala poprat, její rodiče jí vyzvedli v práci a všichni spolu jeli oslavit tuhle úžasnou novinu.

Juliette je vděčná svému dědečkovi, za jeho nápad vsadit si na své narozeniny, ji samotnou by to zcela určitě nenapadlo. Na otázku, co s penězi hodlá dělat, odpověděla, že se poradí s tátou, protože pracuje jako finanční poradce, ale že pravděpodobně většinu peněz investuje do studia. Tato mladá dívka si přeje být lékařkou, výhra ji tak uhradí všechny poplatky spojené se studiem. A až si splní první ze svých snů, druhým velkým snem je vybrat si kontinent a celý ho s rodinou procestovat.

O svém velkém vítězství řekla: „Peníze vás nedefinují. Je to práce, kterou děláte, která vás bude definovat.“

Zkus své štěstí taky…

Aktuální jackpot
2 098 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
81 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.