Menu

Hrajte ve vlaku, přinese vám to miliony

Ve vlaku vás toho může potkat mnoho a škarohlíd by prohlásil, že v tom českém to nic hezkého nebude. Ve světě je možné ledacos, jak dokazuje i následující příběh:

Muž si vsadil ve vlaku a vyhrál 226,436.50 liber.

Nuda ve vlaku

Zbohatnout se dá i cestou na letiště, jak se o tom přesvědčil devětatřicetiletý Leigh Hancox. Zrovna byl na cestě právě sem a četl u toho noviny. V těch si všiml reklamy na loterii EuroMilions. Reklama deklamující již 40 britských milionářů jej zaujala.

A to natolik, že si ještě před cestou do Bukurešti online koupil tiket. S myšlenkou, že si ukrátí čas. Když se následně v neděli vrátil z dovolené, na kterou původně mířil, čekalo ho příjemné překvapení – vyhrál. Podařilo se mu totiž trefit pět čísel včetně tzv. Lucky Star.

Jak uvedl, nebylo to úplně poprvé, kdy hrál, loterie mu ve chvíli, kdy mu tolik přála štěstěna, už byla známá. Hrál do té doby asi třicetkrát. O své výhře se dozvěděl už na dovolené, původně si ovšem myslel, že se jedná o v podstatě symbolickou malou částku.

Překvapení po dovolené

Teprve, když se dostal domů, napadlo ho si loterii pořádně zkontrolovat. Ten správný šok měl teprve přijít. Výhra totiž činila 226,436.50 liber. Výhra přišla více než vhod, hrdý vítěz měl, jak sám přiznal, v posledních pěti letech poměrně napjatý rozpočet. Šetřil totiž na dům a podařilo se mu i ztratit práci.

V době výhry už nové zaměstnání měl, to pracoval pro BBC. V té se mu zřejmě líbí, protože právě pro web BBC, který o jeho výhře informoval, uvedl, že se svého zaměstnání vzdávat neplánuje. První, kdo se o jeho štěstí dozvěděl, byli, jak dále sdělil, jeho rodiče. O novinku se pochopitelně podělil i s dalšími rodinnými příslušníky, přáteli a kolegy.

Výhra pro něj jednoznačně představuje jistotu a tolik potřebné zabezpečení do budoucna. A zároveň samozřejmě možnost si začít život i o něco více užívat a vnést do něj zábavu.

Leigh Hanox výherce Euromillions
Leigh Hancox, výherce Euromillions

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.