🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Výherci loterie Powerball vlastní 13 333 333 333 Kč a stále pracují!

Určitě si vzpomínáte na rekordní jackpot Powerball loterie, o který se hrálo začátkem tohoto roku. Všechna čísla uhodli hned tři výherci najednou. Jedním z výherců se stali manželé z USA a získali právo na jednu třetinu hlavní výhry 40 000 000 000 Kč v nejoblíbenější americké loterii Powerball! John a Lisa Robinsonovi žijící ve státě Tennessee si výhru vybrali najednou. Při představě, že vyhrajete tak ohromující částku se vám v hlavě musí vybavit mnoho věcí, které si pořídíte, ovšem manželé chtějí svůj život ponechat takový jaký je a žádné velké plány s výhrou nemají.

Powerball loterie výhra

Manželé splatili hypotéku, studentské půjčky dětem, podpořili církev a místní nemocnici. To je vše co s výhrou udělali, neplánují žádné stěhování, modernizaci domácnosti a staré auto jim prý stále slouží velmi dobře. Dokonce nepřestali chodit do práce, John stále pracuje jako skladník a Lisa dělá stále sestřičku v místní kožní ordinaci. Jediné co, tak se John přiznal, že po výhře začal sázet hry na casino online, samozřejmě s rozumem.

John médiím pouze sdělil:

„Tohle jsme dělali celý život. Pracovali. Nemůžete jen sedět a nic nedělat. Peníze budeme z velké části investovat.“

Zdroj: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/northamerica/usa/12102899/Tennessee-Powerball-winners-Lisa-and-John-Robinson-will-carry-on-working.html

Výherci loterie Powerball - John a Lisa Robinsonovi Jak jsem již zmínil manželé si nechali výhru vyplatit naráz, čímž přišli přibližně o dvě pětiny výhry. V loterii Powerball jsou dvě možnosti, jak si nechat vyplatit výhru. První je možnost, kterou zvolili manželé Robinsonovi, nechat si vyplatit celou výhru ihned, ale tím pádem přišli o značnou část výhry. Druhá možnost je nechat si splatit výhru v průběhu 29 let, kdy každý rok dostanou poměrnou část. V každém případě nesmíme zapomínat, že výhra se musí zdanit, dle zákonu státu, ve kterém vsadili tiket.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.