Menu

Přichází májová Prémie od Sportky, pojď se na ni s námi podívat

Májová Prémie od Sportky je tady.

Májová Prémie od Sportky je tady.

Druhá letošní Prémie od Sportky je tady, a rovnou májová. Hned po tom, co dolíbáš svou polovičku pod třešní, utíkej do trafiky nebo do aplikace Sazky a vybírej čísla do Sportky. Přichází Prémie.

Sportka je zpátky a rovnou přichází s novou, májovou, Prémií! Pokud tě zajímají jakékoli informace a zajímavosti okolo této doplňkové hry nebo je ti cokoli nejasné, neváhej kliknout na článek níže, kde máš vše dopodrobna vysvětleno a celá hra ti tak bude mnohem jasnější!

O co se hraje?

Letní láska na čtyřech kolech, tak by se jednoduše dala nazvat výhra, která čeká na jednoho šťastlivce již tento pátek 5. 5. 2023! Už za pár dní totiž vypukne doplňková hra Sportky o nádherné nové auto – konkrétně o Mini Cooper v hodnotě 800 tisíc korun!

Ten bude čekat na hráče, který splní všechny podmínky, k účasti v doplňkové hře Prémie, pojďme se tedy podívat, jaké ty podmínky jsou.

Co musíš pro výhru udělat?

Naprosto jednoduchá věc. To, co pro zapojení do hry musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket loterie Sportka, včetně Šance, v celkové ceně 220 korun. To je vše.

Vsazení plné sázenky můžeš provést na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na webu Sazky. Na takto vsazeném tiketu nalezneš osmnáctimístný kód (v případě online sázení bude kód osmimístný), který se bude losovat spolu s běžnými čísly. Ty ti rádi pomůžeme vybrat.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Vylosovaný kód nalezneš po slosování na webu Sazky nebo v aplikaci Sazka. V případě výhry budeš upozorněn jak na svém účtu, pokud si sázel online, tak na prodejním místě, při kontrole tiketu, pokud jsi sázel offline.

Mimochodem, v případě, že budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát jak auto, tak i finanční výhru. A to se vyplatí.

Předchozí Prémie Eurojackpotu nalezneš tady…

Tvá cesta k Mini Cooperu může začít už tady!

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
121 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.