⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Lottoland spustil Sportovku online!

Ano už jste vzhůru, je to pravda! Lottoland dnes spustil Sportku online, nejoblíbenější českou loterii můžete hrát nyní z pohodlí svého domova. Na Lottolandu ji naleznete pod názvem Sportovka, přičemž se nic jiného nemění!

Sportka online z pohodlí domova

Výhody Sportky online

Sportka online z mobilu

První největší výhodou jsou určitě slevy, díky kterým můžete ušetřit velké množství peněz. Zeptejte se sami sebe, dostali jste v trafice někdy sloupec zdarma nebo alespoň slevu? Já vím že ne, ale s Lottolandem to je jiné, jelikož si svých sázkařů váží!

Hrát loterii online neznamená pouze, ušetřit peníze, ale i čas. Hrát můžete kdekoliv a kdykoliv, stačí mít připojení k internetu a zařízení, díky kterému si vsadíte. Hrát můžete na počítači, mobilu i tabletu! Navíc se nemusíte bát, že ztratíte svůj tiket, všechno máte hezky uložené na svém herním účtu, který je veden na vaše jméno.

Nehrál si na Lottolandu ještě nikdy? Tak využij promoakce a získej první sloupec Sportky zdarma!

Jak se hraje Sportka online?

Pravidla jsou stále stejná, jen nevyplňujete papírový tiket, ale internetový. Jednoduše si vyberete 6 čísel od 1 do 49 a počkáte si na výsledky. V případě online sázky můžete dokonce zvolit i nadstandardní funkce, které v papírovém tiketu nenajdete. Hrát můžete hned 2x týdně ve středu a čtvrtek, občas je možné hrát i mimořádnou páteční Sportku. O výsledcích losování a případné výhře vás bude Lottoland automaticky informovat emailem. V případě výhry vám budou veškeré výhry vám budou okamžitě připsány na herní účet. Ty si můžete následně vybrat!

Pro výhru Superjackpotu stačí pouze jeden sloupec!

ferovy-sazka-na-superjackpotČtete správně a já se nezbláznil, pro výhru celého nekráceného jackpotu vám stačí pouze sázka jednoho sloupce a doplňkové hry Šance, tedy tiket za pouhých 40 Kč. Oproti sázce v kamenném obchodu tak ušetříte 180 Kč.

Toto ocení mnoho českých sázkařů, osobně se mi toto pravidlo od Sazky také moc nelíbilo.

Sportka online – doplňková hra Šance

Ani na doplňkovou hru Šance Lottoland nezapomněl. Cena činí stejně jako v kamenném obchodě 20 Kč, ovšem velkou výhodou je, že čísla Šance si můžete zvolit sami. Nemusíte se tedy spoléhat na čísla, která vám už někdo přiřadil.

Proč je Sportka na Lottolandu jako Sportovka?

Logo Sportovka S Lottolandem sázíte na oficiální výsledky Sportky. Samozřejmě výhry jsou garantovány ve stejné výši jako u oficiální loterie. Výhry které nejsou moc vysoké vyplácí lottoland z vlastních zdrojů a vyšší výhry jsou pak vypláceny pojišťovnami tiketů. Výhry zajišťuje obchodní model ILS (Insurance Linked Securities), což potvrdil i jeden z největších internetových portálů v oblasti financí investujeme.cz.

Lottoland má na svých bedrech přes 750 tisíc spokojených sázkařů, kteří svojí výhru obdrželi v pořádku!

Samozřejmě toto má i jednu velkou výhodu! Hodně lidí se obává, že Sazka falšuje výsledky losování. Pokud si tedy vsadíte na internetu není se čeho obávat, Sazka vaše vsazená čísla nevidí a tudíž nemůže zmanipulovat výsledky!

Lottoland - ILS

Vsadíte si taky z pohodlí domova?

Začnete taky sázet z pohodlí svého domova s výhodami nebo zůstanete věrní kamenným obchodům?

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Zdeněk

  Je Lottoland legální sázková kancelář v Česku?

 • lenka

  To je pohoda!

 • Vladislav

  Tak to si půjdu hned vsadit, u nás je strašná trafikanta a hlavně je to strašná brzda… myslím si že na tu Ulici jak píšeš taky kouká 😀

 • Mariana

  Hned jsem to vyzkousela! Dekuju 3 čísla a 104,- doma 🙂

 • Marek bárta

  Tak to je paráda, teď už mě nikdo nedostane do trafiky.. Tohle na Lottolandu chybělo! Už mám na dnešek vsazený plný tiket 🙂