🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

SAZKAmobil šance výsledky, pravidla, tabulka výher a další

SAZKAmobil Šance
Aktuální Jackpot
850 000 Kč
Další slosování
dnů 0
hodin 0
minut 0
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O SAZKAmobil Šanci

Sazkamobil Šance je loterie od společnosti Sazka. Hraje se jednou za měsíc. Její výhra činí až 500 000 Kč. Hráči tipují 5 čísel nebo sází na koncové pětičíslí svého telefonního čísla, je-li jejich telefonní operátor právě Sazkamobil. Lze vsadit pouze na pobočce s terminálem Sazky. Přejít na přehled informací a pravidel

Pravidla

5 z 5

Slosování

1x měsíčně v pondělí

Cena

20

Další výsledky SAZKAmobil Šance

Pondělí 1. ledna, 2024
670 000 
1. tah
1
0
3
4
3
2. tah
4
2
8
9
2
Pondělí 4. prosince, 2023
770 000 
1. tah
0
6
1
2
2
2. tah
0
1
9
4
3
Pondělí 6. listopadu, 2023
620 000 
1. tah
4
8
6
4
6
2. tah
1
5
6
8
2
Pondělí 2. října, 2023
250 000 
1. tah
7
2
4
4
6
2. tah
1
1
4
1
2
Pondělí 4. září, 2023
600 000 
1. tah
4
5
4
5
9
2. tah
9
4
4
5
1
Pondělí 7. srpna, 2023
410 000 
1. tah
0
6
4
5
1
2. tah
9
9
6
6
3

Jak hrát Sazkamobil Šance

Ve hře Sazkamobil Šance se tipuje výherní pětičíslí.

Tohle pětičíslí si může uživatel Sazkamobilu zvolit při jednom spolu s dobíjením kreditu nebo při platbě vyúčtování. Uživatelé Sazkamobilu si zpravidla sází na posledních 5 čísel jejich telefonního čísla.
V případě, že hráč není uživatelem Sazkamobilu, ničemu to nevadí. Hrát může stejně. Stačí vyplnit sázenku s 5 náhodnými čísly.

Při každé sázce lze vsadit 1 až 6 sloupečků s různými kombinacemi čísel. Sázku můžeš hráč uzavřít na kterémkoli z více než 7000 prodejních míst Sazky.

Kdy a v kolik se losuje Sazkamobil Šance?

Sazkamobil Šance se losuje každé první pondělí v měsíci vždy po 17. hodině, při každém slosování se losují dvě výherní pětičíslí.

U této loterie neprobíhají žádná mimořádná slosování.

Do kdy mohu vsadit Sazkamobil Šance?

Loterii Sazkamobil Šance lze sázet každý den, včetně dne slosování. Jedinou výjimkou je každý den odobí v čase 00:00 – 01:15, to nelze vsadit na žádnou loterii, protože probíhá údržba systému u Sazky.

V den slosování si lze vsadit do 16:45, sázenky přijaté po tomto čase budou zařazeny do slosování na příští měsíc.

Cena Sazkamobil Šance

 • jeden sloupec Sazkamobil Šance stojí 20 Kč
 • plný tiket (6 sloupců) stojí 120 Kč
 • pokud je váš operátor Sazkamobil, stačí si dobít kredit za 200 Kč

Výhry v loterii Sazkamobil Šance

Sazkamobil Šance je loterie, ve které se výhry udávají dle tabulky. Je-li první tažené číslo shodné s vaším koncovým, vyhráváte 30 Kč. Pokud jsou již dvě shodná, pak je výhra 100 Kč. Za tři se částka zvyšuje na 750 Kč a shodně tažené koncové čtyřčíslí je už za 2 500 Kč. Pokud se přesně shoduje všech vašich 5 tipovaných čísel s taženým pětičíslím, vyhráváte Jackpot v minimální výši 250 000 Kč.

Tabulka výher loterie Sazkamobil Šance

Výherní pořadí Výhra

1.

JACKPOT v minimální hodnotě

250 000 Kč

2.

Finanční výhra

2 500 Kč

3.

Finanční výhra

750 Kč

4.

Finanční výhra

100 Kč

5.

Finanční výhra

30 Kč

 

Jak vyhrát v Sazkamobil Šance?

Univerzální návod na to, jak vyhrát v loterii Sazkamobil Šance neexistuje. Ovšem čím více tiketů s různými kombinacemi čísel vsadíte, tím vyšší je vaše šance na výhru.

Jak probíhá slosování výsledků Sazkamobil Šance?

Aktuální losování můžete vždy sledovat na webu Sazky nebo v televizi. Nejprve moderátor uvede aktuální losování a následuje první tah. Ten probíhá tak, že se za dozoru notáře najednou spustí 5 certifikovaných, a příslušnými orgány otestovaných, osudí s míčky s čísly, na nichž je napsána hodnota od 0 do 9. Jakmile je výherní číslo vylosováno, moderátor číslo nahlas přečte a zobrazí se i na obrazovce. Druhý tah pak probíhá stejně jako první, jen výsledná výherní kombinace je samozřejmě jiná.

Jak a kde si vsadit Sazkamobil Šance?

Loterii Sazkamobil Šance lze vsadit pouze na kamenné pobočce s terminálem Sazky. Po celé České republice je takových míst přes 7 000. A jak vyplnit papírovou sázenku, když na pobočku dorazíte?

Jak vyplnit papírovou sázenku?

 • Zvolte si svá šťastná čísla

  Napište do prvního řádku skládajícího se z 5 prázdných kolonek vámi 5 zvolených čísel. Ty budou pak tvořit vaše vsazené pětičíslí.

 • Ve sloupcích pod každým číslem následně přeškrtněte políčko s touto číslicí.

 • Vyplňte klidně více pětičíslí

  Pokud chcete vsadit více petičíslí, pokračujte stejným způsobem při vyplňování dalších sloupců. Celkem jich tak můžete vyplnit až 6 na jedné sázence.

 • Vsaďte si

  Vše pečlivě zkontrolujte a sázenku předejte obsluze terminálu. Po zaplacení obdržíte doklad o zaplacení, který slouží jako vaše potvrzení o sázce. Pečlivě ho uschovejte pro případ výhry. Jinak, než potvrzením o sázce, se váš nárok na výhru doložit nedá.

Terminály Sazky

Terminály Sazky, na kterých si lze vsadit Sazkamobil Šanci, nalezneš na více než 7000 místech po celé České Republice. Neváhej kouknout na mapu poboček.

Jak vyzvednout výhru z loterii Sazkamobil Šance?

Pokud jste vyhráli, gratulujeme! Výhru si můžete vybrat na prodejních místech Sazky. Částky do 1 000 Kč lze vybrat libovolně, ovšem částky do 100 000 Kč lze vybrat na libovolném prodejním místě pouze po předchozí domluvě. Pokud je vaše částka vyšší než 100 000 Kč, ale nepřesahuje 270 000 Kč, lze si ji vybrat na vybraných prodejních místech Sazky. Všechny výhry vyšší vám budou předány přímo v sídle Sazky po předchozí domluvě na infolince 266 121 212.

Je možné výsledky Sazkamobil Šance zfalšovat?

Ne. Na každé losování dohlíží notář, osudí, ve kterých se losuje, prochází pravidelnými kontrolami a certifikací a vše je zabráno na kameru. Šance na zfalšování výsledků jsou tedy téměř nulové.

Kde se dají výsledky zkontrolovat?

Výsledky loterie Sazkamobil Šance můžete zkontrolovat na prodejně s terminálem Sazky, na webových stránkách Sazky nebo na našich stránkách.
Jednoduše porovnejte svoje potvrzení o sázce s výsledky uvedenými na stránce a hned budete vědět, zda jste šťastným výhercem.

Potvrzení o sázce – Vsazený tiket Sazkamobil Šance

Po zaplacení vašeho tiketu dostanete od obsluhy terminálu potvrzení o sázce. Tento dokument si pečlivě uschovejte. Jde totiž o jediný důkaz, že je vsazená sázka opravdu vaše. Bez potvrzení o sázce nemůžete případnou výhru jakkoliv nárokovat a byla by tedy škoda o ni přijít.

Zdanění výher loterie Sazkamobil Šance

Všechny loterie v České republice podléhají zdanění a u loterie Sazkamobil Šance tomu není jinak. Veškeré výhry vyšší než 1 000 000 Kč podléhají dani 15 %. Daň, a vše kolem ní, za vás vyřeší přímo Sazka a vám bude vyplaceno 85 % z výherní částky.

Pokud je ovšem výhra nižší, daň se na ni nevztahuje a tak všechny výhry z loterie Sazkamobil Šance dostanou výherci vyplaceny v celé částce.

Zabezpečení a důvěryhodnost

Společnost SAZKA a.s. je jednou z nejdůvěryhodnějších společností v loterijním průmyslu na světě. Sazka je držitelem mnohých certifikátů, které na světě vlastní jen třetina všech loterijních společností, v Česku je pak Sazka jediná. Společnost prochází pravidelnými audity s ohledem na bezpečnost a věrohodnost. Světová loterijní asociace řadí společnost Sazka na světové nejvyšší příčky, co se věrohodnosti týče.

Detail loterie SAZKAmobil Šance

SAZKAmobil Šance

Sazkamobil Šance je loterie společnost Sazka. Hraje se jednou za měsíc a výhra činí až 500 000 Kč. Hráči tipují 5 čísel nebo sází na koncové pětičíslí svého telefonního čísla, je-li jejich telefonní operátor právě Sazkamobil. Lze vsadit pouze na pobočce s terminálem Sazky.

Klady
 • Minimální cena vkladu pouze 20 Kč
Zápory
 • Nelze sázet online
 • Losování pouze jednou za měsíc
Naše hodnocení loterie
89/100
Provozovatel
Pravidla
5 z 5
Slosování
1x měsíčně v pondělí
Cena
20
Aktuální jackpot
850 000 Kč
Nejvyšší možný jackpot
500 000 Kč
Počet výherních pořadí
6
Možnost hrát online
Uzávěrka sázek
Uzávěrka sázek je těsně před slosováním

Často kladené dotazy k loterii Sazkamobil Šance

Ohodnoť tuto loterii

87.1% · Počet hlasujících: 25
Děkujeme za váš hlas!

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Věra Winterová

  Na dvou terminálech v Rokytnici nad Jizerou jsem nemohla vsadit sazka mobil – prý nejde sázenka přečíst, proč mi nikdo nevysvětlil.
  Jak mám tedy sázet? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Věro,

   asi budeš muset zkusit jiný terminál, nenapadá nás, jak jinak situaci vyřešit. Jelikož se tato loterie vsází pouze přes terminály, není jiného východiska.

   Hodně štěstí 🍀

 • Aleš Pokak

  Dobrý den. Chci se zeptat. Přišla mi SMS že sem na prvním místě. Že sem vyhrál. Ale omylem sem SMS smazal. Rudiš neví co nebo kde sem vyhrál. Mohli by stě mi prosím vás zaslat znova tu SMS. Děkuji

 • František Lánský

  Dobrý den chci se zeptat na slosováni SAzkamobil šance na tento den 06.06.2022 kdy se objeví vysledky slosovaní?

 • Renata

  Dobrý den chci se zeptat jestli jsem vyhrála ze dne 2.5.2022 když jsem mnela čísla 02797 děkuji za odpověď Tiburakova

Novinky o SAZKAmobil Šanci