Menu

Lucky Six

Lucky Six
Jackpot
Až 5 000 000 Kč
Losování
Každé 3,5 minuty
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O Lucky Six

Lucky Six je číselná loterie, kterou spravuje společnost Fortuna. Sázet můžete online nebo na pobočce. Hraje se s 48 čísly, ze kterých se každé kolo vylosuje 35 čísel. Hráči tipují 6 čísel a dle pořadí, kdy jsou všechna jimi tipovaná čísla vylosována, získávají příslušný výherní násobek. Vsadit na Lucky Six můžete už za 20 Kč. Nejvyšší možná výhra je 5 000 000 Kč. Přejít na přehled informací a pravidel

Pravidla

Losuje se 35 ze 48

Slosování

Každé 3,5 minuty

Cena

20

Jak hrát Lucky Six

Vsadit Luciky Six si můžete online, na webových stránkách Fortuny (tuto loterii najdete pojmenovanou jako Lucky Six Online), nebo na pobočce. Hrát můžete se svými 6 vybranými čísly, nebo pomocí náhodného tipu. Kromě základní hry si můžete zahrát i 3 vedlejší hry. Přesný návod jak si vsadit, včetně obrázků, vás čeká níže.

Typy hry Lucky Six

Základní hra Lucky Six je standartní číselná loterie. Z 48 čísel se losuje v živém přenosu na webu Fortuny každé kolo 35 čísel. Hráči tipují 6 čísel a vyhrávají tehdy, jsou-li během jednoho kola losování tažena všechna jimi tipovaná čísla. Dle toho, jak rychle jsou tažena se odvíjí i výše výhry, kterou obdrží výherce.

Vedlejší hry Lucky Six

V loterii Lucky Six si můžete zahrát i celkem 3 tzv. vedlejší hry. A hraje se nejen na čísla ale i barvu.

 • Barva prvního čísla

  V první vedlejší hře loterie Lucky Six hráči tipují ne číslo, ale barvu, kterou bude mít první tipované číslo. V loterii Lucky Six jsou všechna čísla rozdělena do předem stanovených skupin, které jsou rozlišeny určitými barvami. Konkrétně je to červená, zelená, modrá, fialová, hnědá, žlutá, oranžová a šedivá. Každý skupina má po 6 číslech. Hráč může tipovat 1, 2 nebo 4 barvy.

  Na tuto vedlejší hru je stanoven pevně daná výše vkladu 20 Kč. Výherní násobek v případě vsazené jedné barvy, tedy pokud je první tažené číslo v barvě, na kterou hráč vsadil, činí výherní šestinásobek vkladu. Více v tabulce.

  Barva prvního čísla Výherní násobek
  pro 1 barvu 6
  pro 2 barvy 3
  pro 4 barvy 1,5

  Příklad: Sázející tipuje dvě barvy – modrou a zelenou. Na tyto barvy vsadil 50 Kč. Jako první bylo vylosováno číslo 26 zelené barvy. Sázející tedy vyhrává 20 Kč x 3 = 60 Kč

 • Barva

  V druhé vedlejší hře Lucky Six, kde se hraje s barvou, hráči tipují stejně jako u základní hry 6 čísel. Ovšem čísla jsou přímo definována podle barvy skupiny, ve které se nachází. Při sázce například na barvu modrou tak hráč sází na čísla 3, 11, 19, 27, 35 a 43.

  Sázka se počítá za vyhranou pouze v případě, jsou-li během jednoho kolo vylosována všechna čísla. Cena vkladu je 20 Kč. Jako výherní násobek se počítá ten, který je v tabulce u pořadí při kterém bylo vylosováno poslední z tipovaných čísel.

  Barvy jsou v tabulce hry rozřazeny k číslům takto:

  Barva Tipovaná čísla
  Červená 1, 9, 17, 25, 33, 41
  Zelená 2, 10, 18, 26, 34, 42
  Modrá 3, 11, 19, 27, 35, 43
  Fialová 4, 12, 20, 28, 36,44
  Hnědá 5, 13, 21, 29, 37, 45
  Žlutá 6, 14, 22, 30, 38, 46
  Oranžová 7, 15,23, 31, 39, 47
  Šedá 8, 16, 24, 32, 40, 48

  Příklad: Sázející tipuje červenou barvu s předem nadefinovanými čísly (1, 9, 17, 25, 33, 41) a vkladem 100 Kč. Po vylosování 35 čísel jsou všechna tipovaná (červená) čísla výherní. Poslední číslo červené barvy bylo vylosováno jako 17. v  pořadí, výhra je tudíž 30násobek vkladu (100 Kč x 30 = 3 000 Kč).

 • Prvních 5

  V této vedlejší hře Lucky Six hráči tipují jedno číslo, které bude mezi prvními 5 čísly, které se v daném kole vylosují. Vklad je libovolný, minimálně však 20 Kč. Výherní násobek pak činí 7,2násobek vkladu.

  Příklad: Sázející tipne číslo 25 s vkladem ve výši 50 Kč. Toto číslo je vylosováno jako 4., tím pádem sázející vyhrává 7,2násobek svého vkladu, tj. 50 Kč x 7,2 = 360 Kč.

Náhodný tip

Stejně jako u mnoha jiných loterií, i v loterii Lucky Six můžete využít náhodného tipu. Je tu pro všechny, kteří nemají svá šťastná čísla. Stačí kliknout na tlačítko “náhodný” v herní aplikaci, nebo o náhodný tip poprosit obsluhu pobočky.

Předplatné

Chcete hrát loterii Lucky Six se stejnou sadou čísel několikrát po sobě? Pak není nic snazšího, než si zaplatit předplatné. Díky tomu si můžete zajistit stejný tiket až na 10 herních kol dopředu.

Systémová sázka

Chcete svou šanci na výhru ještě zvýšit? Zahrajte si systémovou sázku!
A jak to funguje? Místo 6 čísel můžete vsadit až 10 čísel a systém Fortuny vám pak vypočítá všechny možné šestimístné kombinace těchto čísel, které následně vsadí. Můžete tak hrát i několik tiketů najednou.

Kdy a v kolik se losuje Lucky Six?

Loterii Lucky Six můžete hrát prakticky bez omezení. Losuje se totiž denně každých 5 minut. První slosování se spustí přesně o půlnoci a další následují v daném intervalu po celý den.

Cena Lucky Six

Výši vkladu si můžete zvolit dle libosti:

 • minimální výše vkladu je 20 Kč
 • maximální výše vkladu je 500 Kč
 • výše sázky na vedlejší hry Barva, Barva prvního čísla a Prvních 5 je 20 Kč

Výhry v loterii Lucky Six

Kolik v loterii Lucky Six vyhrajete, si určují sami hráči a to díky výši vkladu a výhernímu násobku. Toto číslo, které se získá v tabulce a počítá se dle pořadí, kdy bylo taženo poslední z tipovaných čísel hry, následně vynásobí výši vkladu hráče. Výsledná částka se pak rovná samotné výhře.
Čím dříve tedy bude všech vámi tipovaných čísel vylosováno, tím vyšší bude váš výherní násobek a logicky i vaše výhra.

Co je výherní násobek v loterii Lucky Six?

V Lucky Six je výherních násobků celkem 35, tedy stejně jako se losuje čísel během jednoho kola. Výherní násobek najdete v tabulkách pro jednotlivé typy her.

Tabulky výher loterie Lucky Six

Pořadí Výherní násobek Pořadí Výherní násobek
6. 10 000 x 21. 15 x
7. 7 500 x 22. 14 x
8. 5 000 x 23. 13 x
9. 2 000 x 24. 12 x
10. 1 000 x 25. 11 x
11. 500 x 26. 10 x
12. 200 x 27. 9 x
13. 100 x 28. 8 x
14. 70 x 29. 7 x
15. 50 x 30. 6 x
16. 40 x 31. 5 x
17. 30 x 32. 4 x
18. 25 x 33. 3 x
19. 20 x 34. 2 x
20. 17 x 35. 1 x

Lucky Six nejvyšší výhra

Nejvyšší možnou výhrou v loterii Lucky Six je 5 000 000 Kč. A to v případě, že vsadíte 500 Kč na standardní typ hry a všech 6 čísel, která si tipnete, budou tažena jako první.

Jak probíhá slosování výsledků Lucky Six?

Výsledky loterie Lucky Six jsou zpracovány pomocí generátoru náhodných čísel. Ten postupně losuje z řady čísel 1 až 48 celkem 35 výherních čísel. Výsledky se ihned vyhlašují na webových stránkách Fortuny.

Jak a kde si vsadit Lucky Six?

Lucky Six si můžete vsadit na webu Fortuny nebo na některé z poboček. A jak hrát?

Online

 • Zvolte si svá šťastná čísla

  Vyberte si 6 čísel, se kterými chcete hrát. Pokud nemáte svá “šťastná” čísla, klikněte na tlačítko “náhodný” a hrajte s náhodně vygenerovanou sadou čísel.

  Výběr čísel ukázka Lucky Six

   

 • Zvolte si výši vkladu v kolonce “vklad” vlevo dole

 • Chcete hrát systémovou sázku?

  Klikněte na symbol šipky u tlačítka “Náhodný 6” a vyberte si počet čísel, se kterými chcete systémovou sázku hrát. Následně je vyberte nebo nechte doplnit náhodně.
  Náhodná čísla ukázka Lucky Six

 • Chcete hrát stejnou sázku víckrát za sebou?

  Chcete-li si zahrát stejnou sázku víckrát za sebou, zvolte si počet losování, kterých se chcete pomocí předplatného zúčastnit.

 • Chcete hrát jednu z vedlejších her?

  Jestliže si chcete zahrát jednu z vedlejších her, nyní je čas na to si vsadit všechny.

  • Prvních pět: Klikněte na tlačítko s názvem této vedlejší hry a vámi vybrané číslo označte.

  Prvních pět Lucky Six

  • Barva prvního čísla: Klikněte na možnost “Speciální sázky” pod obrazovkou slosování. Zde označte barvu, se kterou chcete hrát. 

  Barva prvního čísla Lucky Six

  • Barva: Hrajte stejně jako Barvu prvního čísla, pouze označte více barev.
 • Vsaďte si

  Nyní jen zkontrolujte svou sázku a klikněte na “Přidat tiket” vpravo dole. Hodně štěstí!

Na pobočce

 • Najděte nejbližší pobočku Fortuny

  Na pobočce můžete buď svou sázku sdělit přímo obsluze, nebo vyplnit papírovou sázenku.

 • Zvolte si vaše šťastná čísla

  Pokud jste si vybrali papírovou sázenku zakroužkujte 6 čísel nebo políčko náhodný tip.

 • Chcete-li si předplatit další slosování navíc, vyplňte kolonku s předplatným

 • Nezapomeňte ani na vedlejší hry

  Barvu, Barvu prvního čísla a Prvních 5.

 • Vsaďte si

  Po kontrole předejte sázenku obsluze a po zaplacení sázky si pečlivě uschovejte tiket, který vám obsluha předá. Jedině tím můžete případně prokázat, že je výhra vaše.

Jak vyzvednout výhru z loterii Lucky Six?

Vyzvednout výhru z loterie Lucky Six lze dvojím způsobem:

 • Pokud jste hráli online, výhra vám bude připsána na váš herní účet co nejdříve po uzavření slosování. Následně si můžete převést peníze na svůj běžný účet jak jste zvyklí.
 • Pro hráče, kteří sázku uzavřeli na pobočce, je následující postup. Výhry do 30 000 Kč lze vyzvednout na pobočce, pokud je výhra ovšem vyšší než, ale nepřesahuje 100 000 Kč, musí se výherce na výběru nejprve domluvit s obsluhou pobočky. Pro vyšší výhry je na základě domluvy s výhercem výherní částka převedena na bankovní účet výherce, nebo je domluveno předání v sídle společnosti Fortuna.

Kde se dají výsledky zkontrolovat?

Výsledky loterie Lucky Six jsou k dostání na webových stránkách Fortuny. Zkontrolovat je tam můžete pouhým okem, nebo využijte náš checker výsledků. Každé slosování je označeno datem dne slosování a číslem z vzestupné číselné řady podle toho, kolikáté to bylo slosování ten den.

Zdanění výher loterie Lucky Six

Všechny loterie v České republice podléhají zdanění. Daň ve výši 15 % se vztahuje na všechny výherní částky vyšší než 1 000 000 Kč. Pokud je vaše výhra nižší nebo přesně na korunu rovna tomuto limitu, daň se na vaši výhru nevztahuje.

Odečtení daně za výherce zajišťuje přímo Fortuna a výherce tedy dostane výherní obnos ponížený o 15 % daně.

Detail loterie Lucky Six

Lucky Six

Lucky Six je číselná loterie spravovaná společností Fortuna. Vybrat si můžete ze sázení online nebo na pobočce. Hraje se s 48 čísly, ze kterých se každé kolo vylosuje 35 čísel. Hráči tipují 6 čísel a dle pořadí, kdy jsou všechna jimi tipovaná čísla vylosována, získávají příslušný výherní násobek. Vsadit na Lucky Six můžete už za 20 Kč. Nejvyšší možná výhra je 5 000 000 Kč.

Klady
 • možnost sázení online i na pobočce
 • Doplňkové hry
Zápory
Naše hodnocení loterie
83/100
Provozovatel
Pravidla
Losuje se 35 ze 48
Slosování
Každé 3,5 minuty
Cena
20
Aktuální jackpot
5 000 000 Kč
Nejvyšší možný jackpot
5 000 000 Kč
Počet výherních pořadí
35
Možnost hrát online
Uzávěrka sázek
Sázky se uzavírají těsně před slosováním

Často kladené otázky k loterii Lucky Six

Ohodnoť tuto loterii

94.6% · Počet hlasujících: 21
Děkujeme za váš hlas!

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Radek Plasil

  Jaká je možná výhra v lucky six při vkladu 40kc? Když prvních 6 čísel je chyceno při násobku 5500 krát prosím o tabulku možných výher v tomto případě. Děkuji