🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Loterie změnila život páru z Croydonu

Zvláštní shody událostí vyústily ve výhru v loterii Euromillions ve Velké Británii. Pár z městečka Croydon, Gary a Sue Ingrams viděli straky a anděla strážného. Řekli, že jim bylo souzeno vyhrát ve večerním slosování. Gary je spíše svátečním hráčem, ale ten večer se rozhodl vsadit, a to dokonce pouhých 9 minut před uzavřením sázek.

Výherci loterie Euromillion - Ingramovi

Vysvětluje, co ho k tomu vedlo:

„Může to znít divně, ale sled zvláštních událostí mě utvrdil v tom, že mi výhru nadělil sám osud. Začalo to už ráno, kdy jsem vtipkoval o mámině sázence a říkal, že ji může zahodit, protože určitě vyhraju já – to jsem však ještě netušil, že budu mít pravdu,“ říká Gary a pokračuje:

„Osudného večera jsem si vsadil loterii Euromillions a s partnerkou Sue jsme vyrazili na procházku se psem. Vtom jsme zahlédli párek strak, které jakoby potvrzovali, že opravdu vyhraji. Jako by to nestačilo, na cestě z procházky jsme byli svědky netradičního západu slunce – modré, žluté a růžové pruhy lemovaly celou oblohu, bylo to skoro jako duha! Sue si dělala srandu, říkala, že to jsou buď schody do nebe, nebo můj strážný anděl. Dnes jsem přesvědčen, že šlo o mého strážného anděla!“

Strážný anděl přivedl pár z Croydonu na 129 610 liber, v přepočtu je to téměř 5,8 milionů korun. Vsadili si loterii Euromillions u Brtiské loterijní společnosti The National Lottery.

logo euromillions Gary a Sue slavili vítězství lahví šampaňského, i když to bylo v časných ranních hodinách. Říká: ,,Máme krásnou rodinu se třemi dětmi a deseti vnoučaty, ale tohle je událost, která je mnohem víc zapamatovatelná. Vítězství přineslo do rodiny mnoho radosti. Můžeme odejít do důchodu o něco dříve, než bylo původně plánováno a tím pádem budeme mít na všechno více času. Rozhodli jsme se oslavit v příštím roce naše 40. výročí ve Švýcarsku, ale největší podíl peněz investujeme do koupi nového domu v Tenerife. Konečně si můžeme užívat všeho naplno.”

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • lenka

  Já vidím pořád nějaké věci, to abych furt sázela, ale co příště to zkusím

 • Kostička

  Tak a kdy dojde na me? 🙂

  • Ondřej Krejčí

   Pokud to budete stále zkoušet, věřím, že i na Vás se brzy obrátí štěstí 🙂