Menu

Loterie od Sazky jsou konečně online!

Chvíle kterou jsme s napětím očekávali se stala skutečností. Od dnešní půlnoci, tedy od 20.3.2017 můžete začít hrát loterie od Sazky přes internet! Momentálně nabízí Sazka čtyři loterie online Sportku, Eurojackpot, Euromiliony a Kasičku, ovšem to je pouhý začátek.

Sazka je nyní online

Sportka online z pohodlí domova

Pro sázkaře znamená zpřístupnění her na internetu komfort a pohodlí. Sázkaři nyní nemusí čekat otravné fronty v trafikách nebo na čerpacích stanicích. Jednoduše si vsadíte z jakéhokoliv místa na zemi, stačí mít připojení k internetu a příslušné zařízení. Navíc pokud byste si vsadili online, automaticky obdržíte oznámení o slosování. Nemůže se vám tedy stát, že byste si zapomněli zkontrolovat tiket Sportky. Jedinou podmínkou je registrace, ve které vyplníte osobní údaje.

„Registrace zabere jen pár minut a nevyžaduje osobní návštěvu pobočky, vše lze vyřešit online. Nově spuštěný portál je velmi intuitivní a přehledný. Aktuální nabídku brzy doplní i další oblíbené hry, například stírací losy nebo loterie Šťastných 10, u které čekáme na finální povolení ze strany regulátora,“ vysvětluje Robert Chvátal.


Momentálně je v online provozu Sportka, Eurojackpot online, Euromiliony a Kasička. Na Šťastných 10 online a stírací losy si budeme muset ještě nějakou chvilku počkat. Spuštění se dočkaly také sportovní sázky neboli SazkaBet.

Nový zákon konečně povoluje loterie online

„Po letech čekání na změnu legislativy, která umožňuje provozovat online loterie, Sazka vstupuje do digitálního prostředí. Naší ambicí je mít typově nejširší a nejpestřejší portfolio her na internetu, které budeme postupně spouštět během následujících měsíců. Mimo naše tradiční loterie se zákazníci mohou těšit také na úplně nové online hry, které zapadají do našeho konceptu být stále více zábavní společností,“ říká Robert Chvátal, generální ředitel společnosti Sazka.

S celým systémem online sázení pomohli Sazce tři zahraniční a tuzemští dodavatelé, přesněji společnosti NeoGames, IGT, SBTech a BetSys. Můžeme tedy očekávat bezchybnou , přehlednou a rychlou herní platformu.

Sazka online cílí převážně na mladší generaci

Sazka už je onlineNový portál Sazka.cz, na kterém je možné hrát momentálně online by měl oslovit převážně mladší generace. S moderní technologií se setkávají téměř každý den, neměl by to pro ně být žádný problém.

 „Z našich interních analýz vyplývá, že jednou z hlavních bariér pro podání sázenky je u mladých lidí neochota navštívit tradiční prodejní místa. Možnost vsadit si Sportku přímo na internetu je naopak pro tuto generaci zajímavá a lákavá,“ uzavírá Robert Chvátal.

Už se těšíte až si vsadíte Sportku nebo jinou loterii od Sazky z pohodlí domova (povězte do komentářů)? Já teda ano, speciálně pro vás již připravuji recenzi a návody pro sázení na stránkách Sazky. Pevně doufám, že zítra bude vše na vyhraj.com dostupné!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Honza M.

  Sazka cílí na mladší generaci? Možná na ty ještě mladší,který by se hazardu měli vyvarovat, když registrace je bez OP! Příspíváte akorát k možnosti, aby už mladí gembleřili a zadlužovali sebe a jejich rodiče!

 • analytik

  Hrát ONLINE Sazku není zdaleka tak jednoduché! Zájemce o hru se předem nikde nedozví, že k platné registraci potřebuje bankovní účet s možností plateb přes Internet. Sazka sice nabízí platbu cash přes podací místo, ale k definitivnímu zprovoznění hráčova účtu vyžaduje platbu z bankovního účtu přes PayU. Když si tedy hráč otevře nový účet s možností internetových plateb, SAZKA si vzpomene, že nový protikorupční zákon nařizuje poslat potvrzení banky o tom, že tento účet patří k tomoto hráči. A když to hráč nervově přežije a dodá požadované dokumenty, SAZKA si vymyslí další překážky! Není lepší zajít si s tiketem do sběrny, než se nechat buzerovat pod pohrůžkou zrušení dočasného účtu a znárodnění případných výher?

 • Antonín Nejedlý

  Škoda že zatím nejde hrát šťastných 10
  Ale hraju všechny hry mimo kasičky
  Hraju přes telefon a vše funguje, akorát zkraje nešlo vložit vklad. Snad nebudeme muset čekat na šťastných 10 dlouho, To je poslední věc proč chodím na poštu
  A výhru si můžete převés z vkadu na svůj účet

 • Antonín Nejedlý

  Škoda že zatím nejde hrát šťastných 10
  Ale hraju všechny hry mimo kasičky
  Hraju přes telefon a vše funguje, akorát zkraje nešlo vložit vklad. Snad nebudeme muset čekat na šťastných 10 dlouho, To je poslední věc proč chodím na poštu

 • Lukas

  To rad slysim! Hned se registruji

  • František

   Dobrý den.
   Prosím o radu jak se zaregistrovat.Mě to nejde se zaregistrovat.
   Děkuji za odpověď.

  • Ondřej Krejčí

   Dobrý den,

   na stránce se Sazka recenzí naleznete podrobný obrázkový návod. Jednoduše si rozklikněte text „Jak se zaregistrovat“.

   https://vyhraj.cz/recenze/loterie-sazka-online-recenze/#navody

   V případě, že by Vám stále něco nebylo jasné, napište mi nejlépe na email nebo ještě lépe napište na podporu Sazky, určitě Vám rádi poradí 🙂

   Hodně štěstí,
   Krejčí O.

 • Mirun

  Tak jsme se dočkali, byla to ostuda pro ČR, tak vyspělá země a nešlo sázet online

 • Pan Sázkař

  Nemohl jsme se dočkat, ale to co Sazka předvedla je hrozné.! Jak si myslí že u nich budeme sázet protože jsou brand. To raději budu sázet Korunku, tam je alespon nějaký vstupní bonus a bonusové body zdarma za sázky. U Korunky je vidět, že jim a sázkařích záleží, Sazka namyšlená na nás sere :/ zklámání

 • David Koníř

  No už bylo na čase! Konečně si zahraju online se Sazkou!!!