🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Loterie Korunka bude co nevidět online (další licence udělena)

Loterie Korunka se řadí mezi rychle se rozšiřující oblíbenou číselnou loterii v České republice. Po společnosti Sazka se řadí hned na druhé místo mezi největšími číselnými loteriemi. Nově Loterie Korunka získala povolení od Ministerstva financí pro provoz číselných her na internetu.

Loterie korunka získala licenci

Podle společnosti Loterie Korunka si sázející budou moci zahrát v průběhu několika dní nejen na pobočkách Tipsportu a Chance, ale také online na stránkách korunky. Velmi kladnou zprávou je i to, že k registraci nebude zapotřebí navštívit kamennou pobočku, kompletní registrace půjde dokončit z pohodlí domova.

Loterie Korunka získala licenci

„Jsme rádi, že se nám povedlo dotáhnout složitý technický i administrativní proces do úspěšného konce,“ komentoval získání povolení Tomáš Ciniburk, výkonný ředitel Loterie Korunka a.s. „Systém, na kterém bude online sázení loterie Korunka fungovat, jsme si vyvinuli vlastními silami. Tým našich IT specialistů na něm pracuje již více než rok a díky jejich zkušenostem a úsilí obsahuje také funkce, které byly dosud dostupné pouze pro kurzové sázení,“ dodal Tomáš Ciniburk.

Korunka získala povoleníJednou z takových funkcí je například možnost sbírání věrnostních bodů nebo speciální soutěže pro registrované sázející. „Již od začátku fungování loterie Korunka, tedy od roku 1997, provozujeme věrnostní klub, který odměňuje sázející za každou jejich sázku. V tom jsme na českém trhu v oblasti číselných loterií jedineční a jsme rádi, že díky možnosti sázení naší loterie online bude náš věrnostní program dostupný pro širší skupinu sázejících,“ uvedl Tomáš Ciniburk.

Registrace čistě z pohodlí domova

„To je naší velkou výhodou, protože nenutíme sázející, aby navštívili pobočky, a ani nejsme závislí na připravenosti sítě kontaktních míst Czech POINT,“ prozradil Tomáš Ciniburk. „Lidé si u nás přitom mohou zahrát kromě tradiční sázky se 6 čísly i zajímavější hry, které jim umožňují za malý vklad vyhrát i několik milionů,“ doplnil Tomáš Ciniburk.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Vojta

    Super 😀 Tak ještě lottolan a máme se fajn