🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Loterie Korunka má narozeniny, slaví 25 let!

Korunka slaví narozeniny.

Korunka slaví narozeniny.

Jdeme slavit! V kalendáři se psalo 17. května 1997, sobotní podvečer, kdy se v Česku spustila nová loterie. Loterie Korunka losovala první výherce již před dvaceti pěti lety!

Čtvrt století, přesně tolik času uběhlo od prvních tažených čísel v loterii Korunka. Za tu dlouhou chvíli si Korunka stihla vybudovat pěknou řadu podporovatelů a stálých hráčů, a s kým jiným by to měla oslavit, když ne s nimi? Proto si Korunka připravila odměny pro všechny své hráče, a to, ať už pro ty stálé nebo pro ty přicházející!

Na co se můžeme těšit?

Na pravidelné a stálé hráče čeká odměn celá hromada! Ale jsi-li zatím ve fázi, kdy stále přemýšlíš, zda se k pravidelným hráčům Korunky, korunkářům, přidat, pak věř, že teď je ten nejlepší moment, kdy se stát součástí.

Pro nově příchozí, kteří dokončí trvalou registraci kdykoli v průběhu května, má Korunka, kromě tradičního bonusu 300 korun, nachystáno ještě 25 korun v káčkách navrch.

První větší akce se odehraje již tento pátek! To má pro nás Korunka nachystáno 5× více káček než obvykle. A aby toho nebylo málo, na pátek pořádá Korunka i mimořádnou postupku do Velké hry!

V úterý, 17. května, v narozeninový den, se budeme těšit ještě většímu přílivu káček. Za každou sázku podanou s datem 17. 5. 2022 obdržíš 10× více káček než obvykle!

A ani zde nekončíme. Pak má pro nás Korunka ještě připraveno překvapení, ale o tom více, až nadejde jeho čas. Do té doby zůstává překvapení překvapením pro nás všechny.

Podtrženo, sečteno…

13. května – 5× více káček pro všechny + mimořádná postupka

17. květen – 10× více káček pro všechny

Celý květen – narozeninová prémie za dokončení trvalé registrace

Překvapení – bude oznámeno

Nejkrásnější na tom je, že všechny tyhle odměny jsou jisté. Nemusíš o ně nijak zvlášť bojovat, stačí si jen vsadit. A to je všechno. No není to krása? Tak krásnou oslavu přejeme! Bav se.

Hromada káček na tebe čeká tady:

Aktuální jackpot
12 000 000 Kč (Může se lišit dle typu hry)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.