Léto je v plném proudu, dovolené naplánované, počasí příjemné, co by nám mohlo chybět? Co takhle Prémie od Sportky?

Letní prémie od Sportky již dnes.

Letní prémie od Sportky již dnes.

Pokud jsi nějakou náhodou nenarazil na žádný z našich článků o doplňkové hře od Sportky, tak si dáme jen rychlou rekapitulaci – Sportka má zvolených několik náhodných dní v roce, kdy se kromě klasických cen hraje ještě o prémii. Ceny v prémiích mohou být různé, letos to již byly elektro kola, Škody Kodiaq nebo třeba milionová odměna na vybavení domu či zahrady. Určitě tě napadá –

O co se hraje tento týden?

Na začátku slunečného víkendu budeme hrát o letní zázrak. Každému by se hodilo pár korun k dobru, a právě ty nám Sportka nese. Už dnes večer, v pátek 10. 6. 2022, budeme totiž hrát o Letní milionovou prémii, aby sis v létě mohl naplno užít jakýkoli tvůj plán.

Milion korun bude čekat na hráče, který splní všechny podmínky, k účasti v doplňkové hře Prémie, pojďme se tedy podívat, jaké ty podmínky jsou.

Podmínky účasti v letní Prémii

Naprosto jednoduchá věc. To, co pro zapojení do hry musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket loterie Sportka, včetně Šance, v celkové ceně 220 korun. To je vše.

Vsazení plné sázenky můžeš provést na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na webu Sazky. Na takto vsazeném tiketu nalezneš osmnáctimístný kód (v případě online sázení bude kód osmimístný), který se bude losovat spolu s běžnými čísly. Ty ti rádi pomůžeme vybrat.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Vylosovaný kód nalezneš po slosování na webu Sazky nebo v aplikaci Sazka. V případě výhry budeš upozorněn jak na svém účtu, pokud si sázel online, tak na prodejním místě, při kontrole tiketu, pokud jsi sázel offline.

Mimochodem, v případě, že budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát jak milion, tak i hlavní finanční výhru. A to se vyplatí.

Svou sázenku i aktuální jackpot najdeš zde:

Aktuální jackpot
129 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tak ti v dneska držíme palce a vidíme se příště, u další hry.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.