Menu

Letní prémie od Sportky, už dnes! Co můžeš vyhrát?

Letní prémie od Sportky již dnes.

Letní prémie od Sportky již dnes.

Léto je v plném proudu, dovolené naplánované, počasí příjemné, co by nám mohlo chybět? Co takhle Prémie od Sportky?

Pokud jsi nějakou náhodou nenarazil na žádný z našich článků o doplňkové hře od Sportky, tak si dáme jen rychlou rekapitulaci – Sportka má zvolených několik náhodných dní v roce, kdy se kromě klasických cen hraje ještě o prémii. Ceny v prémiích mohou být různé, letos to již byly elektro kola, Škody Kodiaq nebo třeba milionová odměna na vybavení domu či zahrady. Určitě tě napadá –

O co se hraje tento týden?

Na začátku slunečného víkendu budeme hrát o letní zázrak. Každému by se hodilo pár korun k dobru, a právě ty nám Sportka nese. Už dnes večer, v pátek 10. 6. 2022, budeme totiž hrát o Letní milionovou prémii, aby sis v létě mohl naplno užít jakýkoli tvůj plán.

Milion korun bude čekat na hráče, který splní všechny podmínky, k účasti v doplňkové hře Prémie, pojďme se tedy podívat, jaké ty podmínky jsou.

Podmínky účasti v letní Prémii

Naprosto jednoduchá věc. To, co pro zapojení do hry musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket loterie Sportka, včetně Šance, v celkové ceně 220 korun. To je vše.

Vsazení plné sázenky můžeš provést na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na webu Sazky. Na takto vsazeném tiketu nalezneš osmnáctimístný kód (v případě online sázení bude kód osmimístný), který se bude losovat spolu s běžnými čísly. Ty ti rádi pomůžeme vybrat.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Vylosovaný kód nalezneš po slosování na webu Sazky nebo v aplikaci Sazka. V případě výhry budeš upozorněn jak na svém účtu, pokud si sázel online, tak na prodejním místě, při kontrole tiketu, pokud jsi sázel offline.

Mimochodem, v případě, že budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát jak milion, tak i hlavní finanční výhru. A to se vyplatí.

Svou sázenku i aktuální jackpot najdeš zde:

Aktuální jackpot
126 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tak ti v dneska držíme palce a vidíme se příště, u další hry.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.