Menu

Nová Prémie od Sportky tuto neděli, aneb je libo milion?

Letní prémie od Sportky je tady.

Letní prémie od Sportky je tady.

Venku stoupají teploty, kalendář se žene kupředu a léto se nezadržitelně blíží. Každý z nás plánuje na pár dní někam zmizet, ať už na druhý konec planety nebo jen za kopec na chatu. A právě teď, v tento čas, přichází nová prémie od Sportky, aby ti zpříjemnila léto.

V případě, že bys do teď nečetl žádný z našich článků o prémiích od Sportky, tak si dáme jen rychlou rekapitulaci, jde o podobnou hru, jakou je i prémie od Eurojackpotu – loterie Sportka má zvolených několik dní v roce, kdy se kromě klasických cen hraje ještě o prémii. Ceny v prémiích mohou být různé, letos to již byly například Škody Kodiaq, Jarní prémie či hra o 22 elektro kol. Samozřejmě ti přijde na mysli –

O co se hraje tento týden?

Již tuto neděli 29. 5. 2022 budeme hrát o nádhernou letní prémii, o milion korun, na zábavu dle tvého gusta!

 

Pokud splníš všechny podmínky k účasti v doplňkové hře, pak ti ve tvé cestě za skvělým létem už nic nebude stát. Pojďme se tedy spolu podívat, jaké ty podmínky jsou.

Podmínky účasti v letní Prémii

Stejně jako vždy, je to naprosto jednoduchá věc. Vše, co pro zapojení do doplňkové hry musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket loterie Sportka, včetně Šance, v celkové ceně 220 korun. Nic víc.

Podání tiketu můžeš, samozřejmě, provést na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na webu Sazky. Na fyzicky vsazeném tiketu nalezneš osmnáctimístný kód, v případě online sázení bude kód osmimístný, a ten se pak bude losovat spolu s běžnými čísly. Ty ti, jako vždy, rádi pomůžeme vybrat.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Vítězný kód poté nalezneš, na webu, nebo v aplikaci Sazky. V případě výhry doplňkové hry budeš upozorněn jak na svém účtu, při sázení online, tak na prodejním místě, při kontrole tiketu, při sázení offline.

Mimochodem, v případě, že budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát jak prémiový milion, tak i jakoukoli jinou finanční výhru ve Sportce. A to se vyplatí.

Vylosovaná čísla i aktuální jackpot najdeš zde:

Aktuální jackpot
13 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Tak ti tuto neděli držíme palce a vidíme se příště, u další hry.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.