Menu

Kupte si výhru Eurojackpot, štěstí není potřeba – Cesta kolem světa

Sázíte loterii Eurojackpot a tajně doufáte, že vyhrajete aktuální doplňkovou výhru Cestu kolem světa? Někteří lidé na štěstí nevěří a na internetových bazarech odkupují výherní tikety. Někteří výherní tiketu s doplňkovou hrou Cesta kolem světa naopak těmto lidem své tikety prodávají.

Eurojackpot cesta kolem světa na bozoscz

Na českém inzertním portálu bazos.cz se v poslední době objevují nabídky na odkup jedné z doplňkových her loterie Eurojackpot. Například dnes (13. 3. 2017) jsem vyzkoušel vyhledat takové nabídky a našel jsem jich hned devět.

Určitě si říkáte proč by někdo prodával svojí výhru? Proč by někdo prodal svojí možnost odcestovat zcela zdarma? Odpovědi na tyto otázky jsou však jednoduché. Peníze nebo čas!

Peníze místo Cesty kolem světa

Dnešní doba není levná a někteří lidé zkrátka potřebují peníze a na dovolenou nemají ani pomyšlení. V tomto případě je pak jednodušší prodat svojí výhru v hodnotě 500 000 Kč trochu pod cenou, přičemž budete stále profitovat. Vždy se najde někdo kdo si zlevněnou dovolenou velmi rád užije místo vás.

Ukázka inzercí na bazoscz - Cesta kolem světa od Eurojackpot
Ukázka nabídek na portálu bazos.cz (kliknutím zvětšíte)

Cesta kolem světa vám může uniknout

Nastává boj s časem, kterého v dnešní době také není moc. Po vylosování výherních kódů vám nastává první lhůta ve které musíte oznámit svojí výhru, abyste o ni nepřišli. Druhá lhůta přichází ve chvíli, kdy získáte výherní poukaz od společnosti Fisher na kterém je datum do kdy musí být výhra uplatněna.

V práci vám povolí pouze 14 dní dovolené a vy máte vybrat dovolenou za půl milionu korun. V tomto případě si většina lidí raději zvolí variantu prodeje poukazu, svojí dovolenou si naplánují podle svého za menší obnos peněz a zbytek utratí raději vhodnějším způsobem.

Prodej poukazu není zakázaný

Již v minulosti řekl mluvčí Sazky Václav Friedmann pro portál novinky.cz:

Nabídka prodeje výherní sázenky mu připadá jako logické řešení, protože podle pravidel výherce nemá nárok na vyplacení ekvivalentu výhry v penězích. „Ale poukaz může poskytnout třetí osobě na základě písemného souhlasu výherce, který bude podepsán zástupci CK Fischer,“ sdělil Právu Friedmann.

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.