🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Korunka věrnost odměňuje novým iPhone 8

Vždy, když začne padat listí, začínají padat i nové iPhony. Někdo na ně stojí frontu, ale třeba to budete vy, kdo nebude muset a dokonce třeba budete tím, kdo za něj nebude muset ani platit (tím se však možná ochudíte o výhru v Účtenkovce, že jo). Osmička je totiž právě teď na spadnutí u Korunky.

Loterie korunka vyhrajte iphone 8

Být věrný se vyplácí. Možná to vždy neplatí u vztahů, ale u Korunky ano. A čím věrnější budete, tím víc dostanete. Zatímco se ve vztahu síla věrnosti moc změřit nedá, u loterie Korunka ano. Čím víc Korunka bodů získáte, tím pravděpodobnější bude, že vyhrajete. Pozor však – musíte mít alespoň 15 tisíc Korunka bodů, kterými se kvalifikujete na žebříček, po kterém můžete stoupat a vystoupat až na první příčku a ukořistit si tak hlavní cenu, kterou je nový iPhone 8. Pokud nový iPhone už máte, nebo pokud vás tradiční podzimní bláznění okolo nových ajfounů nechává chladnější než je počasí za oknem, čeká na vás spousta jiných zajímavých cen.

Řekl někdo něco o zajímavých cenách?

Nebudete-li šťastlivcem s Korunkou s novým telefonem od Apple, čekají na vás další, a pro někoho možná zajímavější, ceny. Jaké to jsou?

Cena za 1. místo v kraji – Huawei Watch 2

Chytré hodinky s mnoha supr funkcemi, které oceníte, jste-li aktivními i neaktivními jedinci. Zkrátka a dobře, mají třeba tréninkové funkce, monitor srdečního tepu, barometr, kompas, bluetooth, paměť 4 GB a baterka vydrží přibližně 2 dny.

Cena za 2. místo v kraji – Honor 7 lite

Honor nebo iPhone, je vám to jedno? Tím lépe pro vás, pokud se umístíte v kraji na druhé příčce, může vám patřit celokovový mobilní telefon Honor 7 lite s pamětí 16 GB, co vy na to?

Cena za 3. místo v kraji – poukázky Alza

Myslíme, že se něco pěkného dá koupit i u Alzy za 2000 Kč a nemusí to být nutně telefon. Právě 2000 Kč dostanete, když se umístíte na třetím místě v kraji. Co takhle elektrický kartáček i s hlavicemi? Nebo snad příspěvek na iPhone či Honor? To bude už jen na vás.

Cena za 4. místo v kraji 10 000 Kč

A pak že čtvrté místo je bramborové! Ale kdeže, za 4. místo v Korunce získáte krásných 10 000 Kč.

Cena za 5. místo v kraji 10 000 Kč

Páté místo, pět tisíc korun – to se zdá být fér, co vy na to?

Kdy, kde, jak?

Loterie korunka jak hrátSoutěž probíhá od 1. října až do 31. října 2017. Platí pouze pro registrované členy věrnostního programu Golden Club nebo Korunka klub, přičemž loterie Korunka musí být sázena na pobočkách Tipsportu nebo Chance. A jak jsme již říkali výše, účastnit se mohou pouze ti sázející, kteří během měsíce října nasbírají minimálně 15 tisíc Korunka bodů. Jakmile soutěž skončí, bude na základě získaných Korunka bodů sestaven žebříček společný pro všechny pobočky a výhry budou podle něj spravedlivě rozděleny.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.