⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Kartářka zaručila seniorovi výhru ve Sportce

Devadesáti dvouletý senior z Hradce Králové chtěl výhrou ve Sportce zajistit nejen svou rodinu ale i ty, kteří to potřebují, a proto se vydal za kartářkou, která mu měla pomoct s hlavní výhrou 95 milionů korun ve Sportce.

Kartářka podvedla seniora ve Sportce

Kartářka měla seniorovi sdělit výherní čísla, za které ji platil téměř půl roku. Postupně si tak přišla na neuvěřitelných 760 tisíc korun.

Průběh rituálu byl poněkud zarážející, kartářka totiž karty obalovala bankovkami a čarovala tak výherní čísla, která měla být tažena ve slosování.

Senior platil u kartářky zlatými náušnicemi nebo penězi, které získal zástavou svých cenností.

Sepsali spolu smlouvu o půjčce, protože kartářka mu slíbila, že vklad peněz mu  při výhře vrátí zpět. Dohodli se také, že pokud při hlavním slosování nevyhraje, přidá peníze k ostatním bankovkám, které měly zvýšit jeho šanci na výhru. Nikdy prý ale nevyhrál víc než 50 korun a z toho důvodu chtěl spolupráci s kartářkou ukončit a získat tak své peníze zpět. Ta ale už slibované peníze neměla, shořely prý při rituálu.

Podezřelá žena je již královéhradeckým policistům známá. Už dříve se dopustila podvodného jednání, za které byla potrestána a při tomto dalším pokusu o podvod byla dokonce v podmínce za podvod.

To je velká drzost, takhle tahat za nos starší občany – co myslíte?

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • caesar

    Nesnáším kartářky je to vše velký podvod!!!!

  • Eliška Komárková

    How to make money easy :D.. to je neskutečný, co ty lidi dneska udělají pro peníze :/