🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

K narozeninám si nadělila miliony! Kolik peněz ji přistálo na účtu?!

Helen vyhrála miliony v loterii, šťastný tiket si koupila v den svých narozenin.

Helen vyhrála miliony v loterii, šťastný tiket si koupila v den svých narozenin.

Víno, pivo, alkohol a velká party, nebo malé posezení s pár přáteli? Jak běžně oslavuješ své narozeniny? Jak tě to baví? Helen Kuchczynski si běžně dopřává jídlo z oblíbené čínské restaurace, avšak na 58. narozeniny si místo jídla koupila tiket.

Myslím si, že ať už vyhraješ miliony ve Sportce nebo miliardy v Eurojackpotu, vždycky je to radost. Koneckonců, i kdyby se mělo jednat jen o „pár tisíc“ od Korunky. Každá koruna se počítá. Ale co takhle nadělit si k narozeninám 3,6 milionů liber?

Zvyk je železná košile

To sice je! Ale každý bychom občas měli vystoupit a udělat krok jiným směrem. U Helen to znamenalo neobjednat si, ke svým narozeninám, jídlo, ale koupit tiket. A tak šla na stránku The National Lottery a koupila si tiket s kombinací čísel 14, 18, 24, 25, 50 a Lucky Stars byly 6, 11.

Ráno na ni čekalo příjemné překvapení. Měla šťastnou ruku a vybrala si tu nejlepší kombinaci čísel, jakou mohla – až na jednu Lucky Star, trefila vše!

Na telefonu na ní tedy, hned po probuzení, čekal e-mail, oznamujíc, že vyhrála 3 665 079 britských liber (cca 106 milionů českých korun)! Hned po přečtení e-mailu potřebovala Helen popadnout dech. Když se jí to podařilo, zavedly ji její kroky k dceřiné posteli. Helen vzbudila svou dceru, aby jí pomohla potvrdit, anebo vyvrátit, tuhle neuvěřitelnou novinku.

„Podívala se na to, obnovila aplikaci, obnovila ji znovu a znovu, až nakonec se ke mně otočila a klidným hlasem mi řekla: ‚Mami, mám pocit, že je to skutečné. Musíš zavolat na to číslo!“ podělila se Helen o reakci dcery. „Jediný problém však byl, že takhle brzy ráno nebyly telefonní linky otevřené, takže jsme dalších 20 minut strávily pitím nekonečných šálků kávy a chichotáním se jedna na druhou, zatímco jsme přemýšlely, co asi Lee řekne!“

Manžel byl na cestách, musel na chvíli zastavit

Helen počkala, než ji v The National Lottery výhru potvrdí a hned poté vytočila manželovo číslo. Manžel Helen, Lee (58), je řidič nákladního vozidla. Když mu Helen to ráno zavolala, nestačil se divit.

Lee se pro zahraniční web nechal slyšet: „Jako řidič těžkého nákladního vozidla odjíždím z domova v pondělí ráno, ve 3:30, a vracím se v pátek večer. Takže jsme zvyklí sdílet po telefonu nejrůznější životní vzestupy a pády. Ale tohle byl jeden z opravdu mála hovorů, který si budu navždy pamatovat. Helen mi řekla, že má dobré zprávy, ale že musím zastavit, protože to bude šokující. Slyšel jsem její nadšený hlas, jak mi oznamuje: „Vyhráli jsme 3,6 milionu liber, v The National Lottery“ to byla sakra dobrá zpráva a rozhodně byla šokující!“

A jak vypadá život s miliony, po tom, co jste zvyklí žít, více než 20 let, pouze z výplaty? Helenin první milionářský nákup byly dva pytle steliva pro kočky, zatímco Lee si koupil drbátko na záda.

Bude jim chvíli trvat, než si na miliony na účtu zvyknou, nicméně zatím se Helen nechala slyšet, že nic velkého neplánují. Žádný výlet do exotiky, nový dům, nic takového. Pro dům a místo, kde žijí, museli tvrdě pracovat, a tak si teď přejí jen trochu odpočinku.

A co ty, ve které loterii zkusíš své štěstí?

Aktuální jackpot
2 374 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
85 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 200 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.