🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Nejlevnější online losy? U Korunky už od 5 Kč! Jaké jsou výhry?

Nejlevnější online stírací losy

Nejlevnější online stírací losy

Jsi fanoušek stíracích losů, ale nechce se ti za ně utrácet zbytečně moc peněz? Nebo se prostě jen nudíš a sháníš zábavu za pár drobných? Korunka ti přináší jedinečnou možnost setřít si losy z pohodlí domova a to už od 5 Kč! Pojď se s námi dnes podívat na ty nejlevnější losy od Korunky!

Jak je možné, že jsou online stírací losy tak levné?

Cena papírových stíracích losů, které můžeš najít v třeba v trafikách či na poštách, musí být nutně vyšší už jen kvůli jejich samotné výrobě. Papír, ochranná fólie, kvalitní barva, která se používá na stírací vrstvu losu atd., to všechno jsou položky, které zvyšují ceny stíracích losů. Právě kvůli tomu, že jsou tyto stírací losy od Korunky online, výrobní cena úplně mizí. 

Zkus si setřít losy a získej registrační bonus!

Hodnocení
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jakou výhodu mají online losy?

Velkou výhodou online losů od Korunky je jejich demoverze. Co to znamená? Než si koupíš samotný online los za reálné peníze, můžeš si zkusit setřít los nanečisto zdarma! To ale určitě není jediná výhoda stíracích online losů. Pojďme se teď podívat na to, jaké klady a zápory má tato moderní verze tak oblíbené loterijní hry.

  • Můžeš si je zkusit "na nečisto" v demo verzi
  • Online losy jsou cenově výhodnější
  • Můžeš hrát kdykoli a kdekoli
  • Nevzniká zbytečný odpad a odpadá zde výrobní proces, takže jsou ekologickou variantou
  • Není úplně možné je darovat
  • Setřeš je rychleji a tak se ti trochu zkrátí ona chvilka napětí

Zodiac, král nejlevnějších losů

Zodiac se krátce po jeho vydání stal miláčkem všech fanoušků online stíracích losů. Proč tomu tak je? Je to ten nejlevnější los, který Korunka nabízí. Ptáš se za kolik? Los s motivem znamení zvěrokruhu si pořídíš za obyčejnou pětikorunu! Jeho hlavní výhra činí velkolepých 50 000 Kč! Za jedinou drobnou, kterou často nosíš po kapsách tak můžeš získat pořádnou výhru! Jedná se zároveň o nejlevnější los na českém trhu, který svojí cenou nemá konkurenci.

Zodiac stírací los od Korunky

Champion pro fanoušky fotbalu

Stírací los Champion je skvělou volbou pro fanoušky nejoblíbenějšího sportu u nás i ve světě. Jaký sport máme na mysli? No přece fotbal. Tvým jediným úkolem je najít co možná nejvíc zlatých míčů. Za obyčejnou desetikorunu můžeš vyhrát hned tisícinásobek, takže krásných 10 000 Kč!

Stírací los Champion od Korunky

Funny Sheep 2 aneb s veselostí nejdál dojdeš!

Funny Sheep 2 patří do kategorie stíracích losů za 10 kaček. Vyniká svým ojedinělým a možná až trochu infantilním vzhledem s veselými zvířátky. Hlavní hvězda tohoto stíracího losu, veselá ovečka, její kamarádi a hlavní výhra 100 000 Kč by jistě dokázala navodit radostnou náladu i tobě. A to na dost dlouhou dobu, co myslíš?

Stírací los Funny Sheep 2 od Korunky

Andílek Amore 

Určitě znáš malého andílka lásky Amora. Právě andílek rozdávající lásku je motivem tohoto romantického stíracího losu Amore, který si jistě po první výhře zamiluješ i ty. A u Korunky nebude Amorek lidi obdarovávat jenom láskou! Za pouhých 10 korun se díky němu můžeš pokusit vyhrát hlavní výhru 100 000 Kč!

Stírací los Amore od Korunky

Orientální výlet s japonskou Geishou

Už jsi slyšel o Geishe? Geisha je inteligentní japonská společnice. Jejím hlavním úkolem je zabavovat lidi pomocí tance a hraní na hudební nástroje. A právě ona je hlavním motivem nevšedního losu Geisha za ojedinělou cenu deseti korun. I když je to možná škoda, dnes ti tanec ani hru na klavír nepředvede. Místo toho ti ale nabízí hlavní výhru 100 000 Kč!

Stírací los Geisha od Korunky

Magic Forest aneb procházka lesem plným kouzel

Magic Forest je poslední ze série losů za 10 korun. Zároveň se také jedná o nejnovější los, který Korunka nabízí. Vydáš se na cestu tajemným lesem, ve kterém se skrývá nejen mnoho lesních zvířat, ale i magie a na jehož konci tě může čekat hlavní výhra 50 000 Kč?

Stírací los Magic Forest od Korunky

Crazy Fruits

První stírací los za dvacku “Bláznivé Ovoce” je v podstatě takový automat v podobě stíracího losu.  A stejně tak, jako tomu bývá u automatů, i tady je tvým úkolem najít tři stejné druhy ovoce na jednom řádku. Pokud budeš mít při stírání štěstí a najdeš na jednom řádku tři višně, vyhraješ, drž se, 500 000 Kč!

Stírací los Crazy Fruits od Korunky

Amazons

Jsi připraven zažít pořádné dobrodružství v divoké Amazonii s překrásnými Amazonkami? Stírací los Amazons za 20 Kč a jeho nádherné bojovnice ti nabízí hlavní výhru 100 000 Kč! Stačí abys na jednom ze šesti herních polí našel 3 stejné symboly a můžeš se radovat, setřel jsi výherní los!

Stírací los Amazons od Korunky

Gems – hra plný oslnivého třpitu

Drahokamy, všude samé drahokamy! Přesně takhle to je se stíracím losem Gems za 20 Kč. Diamanty, rubíny, náhrdelníky, prsteny a další klenoty! Pokud najdeš 3 stejné obrázky, vyhráváš. Ulovíš hlavní cenu 200 000 Kč?

Stírací los Gems od Korunky

Funny Sheep

Funny Sheep je předchůdce již zmíněného losu Funny Sheep 2. Stojí sice jednou tolik než jeho “mladší brácha” –⁠ 20 Kč, ale to se samozřejmě projevilo i na hlavní výhře, která je taky dvojnásobná. Na tomto losu si můžeš setřít neuvěřitelných 200 000 Kč!

Stírací los Funny Sheep od Korunky

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.