🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

U každé hry přemýšlíte jaká čísla zvolit? Víme jak na to!

Jaká čísla padají nejčastěji?

Jaká čísla padají nejčastěji?

Pojďme se spolu podívat na to, jak se můžeme o krok přiblížit výhře v loterii. Jde to vůbec? Je nám všem známo, že loterie jsou o štěstí, vylosovaná čísla jsou vybírána náhodně a na vše je dozorováno notářem. Ale co když existují čísla, která padají častěji než jiná?

Šťastná čísla do loterie můžete vybírat nepřeberným množstvím způsobů. Někteří volí svá šťastná čísla, jiní zase data narození, svatby nebo třeba číslo popisné domu, ve kterém žijí již desítky let. Výjimkou není ani to, že hráč volí po dobu několika let neustále tu stejnou kombinaci čísel. Způsobů je mnoho, ale číselných kombinací je ještě víc… Existují možnosti, kterými se můžeme přiblížit k výhře?

Důležitá čísla

Výběr důležitých šťastných čísel je samozřejmou první radou většiny webů. Jak jsme si řekli výše – může jít o narozeniny, adresu či tvůj věk, výjimkou mezi šťastnými čísly by ovšem nebylo ani číslo dresu oblíbeného sportovce, nebo číslo autobusu, kterým denně jezdíš.

To vše se může stát tvou inspirací pro tvá herní čísla.

Vzor ti může pomoci

Kreativním a ojedinělejším způsobem hraní je zaškrtání čísel do určitého tvaru. Představ si před sebou fyzickou sázenku se sloupečky, které jsou plné malých čtverečků s čísly. Vybereš si nějaký tvar, ať už čtverec, srdce či kruh, a ten si vyznačíš na sázenku. V místech, kde se kříží pomyslná linka tebou zvoleného objektu s čísly, si zvol ta čísla, která jsou ti nejsympatičtější.

Nezapomeň si ovšem hlídat počet čísel vybraných v jednotlivých sloupečcích.

Statistiky napovídají…

Statistika nuda je, občas má však opravdu cenné údaje. Tato metoda je z výše zmíněných časově nejnáročnější, ale za mě je určitě také nejzajímavější. Jde jednoduše o vyhledávání si předchozích tahů a zaznamenávání si vylosovaných čísel.

Než se do zkoumání statistik pustíš, musíš mít neustále na paměti, že každé číslo má stejnou šanci být příště vylosováno, a to bez ohledu na to, zda v minulých losování padlo jednou nebo dvacetkrát.

Dle statistik webu Sazky patří mezi nejčastěji padající číslo, v oblíbené české loterii Sportce, dvanáctka a sedmačtyřicítka. Nejčastěji zaškrtávaným číslem je pak 11.

Kdyby sis přece jen nevěděl rady, nezoufej, celá loterie je koneckonců o náhodě, tak můžeš na náhodě nechat i zvolená čísla.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.