Menu

Návod: Jak si vyrobit vlastní stírací los? Je to jednoduché!

Máš rád stírací losy? Dnes se na ně podíváme úplně z jiného úhlu, než jak jsi na to u nás zvyklý. Napadlo tě někdy, že bys vyrobil svůj vlastní stírací los? Výroba vlastního losu ti nabízí jedinečnou možnost obdarovat své blízké neobvyklým způsobem a vykouzlit jim tak úsměv na tváři.

Jen pomysli, existuje snad originálnější dárek, než podomácku vytvořený stírací los? Obdarovaný tak může vyhrát cokoliv, co tě napadne, od malého kapesného třeba v případě dětí, až po oblíbenou večeři či romantický výlet! Může ale také jít o nevšední žádost o ruku nebo senzační hru na seznámení. Bojíš se, že nejsi manuálně zručný? Vytvořit vlastní stírací los není tak těžké, jak se na první pohled může zdát! Jak si tedy vyrobit vlastní stírací los?

obrázek vyrobeného stíracího losu
Ukázka vytisknutého losu

Příprava losu

K vytvoření stíracího losu ti stačí pár věcí! Budeš potřebovat: Mycí prostředek (třeba Jar), akrylovou barvu, štětec, bílou voskovku/svíčku, papír a skleničku nebo kružítko na vytvoření kolečka (stíracího pole).

 • Vytvoření stíracího pole

  Na papír napiš text (např. jméno tvého losu)a pomocí skleničky nebo kružítka vytvoř jeden či více kroužků, které budou zastávat roli políček s výhrou. Do kruhu vypiš výhru, přání, nebo třeba úkol.

   Pokud chceš mít tvůj stírací los opravdu precizní, můžeš si text například vytisknout na tiskárně.

 • Zakrytí stíracího pole

  Kolečko přetři bílou voskovkou/svíčkou nebo přelep izolepou.

 • Potření směsí

  Smíchej akrylovou barvu s mycím prostředkem v poměru 2:1.

 • Nech zaschnout a máš hotovo!

  Vzniklou směsí překresli kolečka a počkej 1-2 hodiny, než směs zaschne.

  A to je vše! Teď už víš jak si vyrobit vlastní stírací los! Že to není nic težkého?

Na co se dá los použít?

První, co tě možná napadne je, že takto můžeš nápaditým způsobem obdarovat osobu peněžní částkou. Už ale i jeho samotná výroba jde využít například jako super zábava pro děti. Vlastní stírací los má mnoho dalších originálních využití. Do stíracího losu můžeš své lásce napsat krátký romantický vzkaz nebo narozeninové přání! Může to být i skvělá příležitost, jak oznámit rodině nový přírůstek. Úplně nejvíc se ale hodí na svatbu, kde má využití hned několik. Jako první geniální volbou může být žádost o ruku. No jen pomysli, jaké by bylo vyhrát snubní prstýnek pomocí stíracího losu! Vyrobený los může zároveň být i dobrým způsobem, jak říct svým nejbližší o plánované svatbě. Další skvělá volba pro vlastnoručně vyrobený stírací los může být prolomení ledů mezi svatebčany. Je to jednodušší než si myslíš! Rozdáš mezi ně losy a ti se stejným číslem si spolu musí dát panáka. Super způsob jak rozjet párty, nemyslíš?

K pořádné výhře ti pomůže stará klasika

Pokud ovšem vyrábění není nic pro tebe nebo chceš raději pořádnou peněžní výhru, vlastní los pravděpodobně nebude nic pro tebe. V takovém případě budeš muset sáhnout po staré dobré klasice, losu z trafiky. Pokud to ale máš do trafiky daleko, nevěš hlavu! Los si můžeš koupit u Sazky i online z pohodlí domova třeba zde! Na své první losy navíc získáš bonus a tak je budeš mít úplně zdarma!

FAQ – nejčasteji kladené otázky

V této sekci ti zodpovíme nejčastěji kladené dotazy k domácí výrobě stíracích losů.

Setři si online los zdarma díky bonusům za registraci

Hodnocení
93%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
90 %
Jednoduchost získání
94 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Vlastnoručně vyrobený stírací los je skvělý způsob, jak potěšit své blízké. Pokud si stále myslíš, že je jeho výroba těžká, jistí to staré dobré losy, třeba na pobočkách Sazky!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.