⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Jak vyhrát 2,7 miliardy Kč? Rady a tipy vítězky!

Každý z nás má stejné přání, vyhrát milióny a začít žít svůj vysněný život. Stejné přání měla i vítězka americké loterie Mega Millions, Cynthia P. Stafford. Po své výhře loterii se rozhodla podělit se svým svým plánem na výhru.

Cynthia P. Stafford
Cynthia P. Stafford výherkyně 2,7 miliardy Kč!

Jak vyhrát v loterii?

Třikrát týdne sázela loterii a pokaždé si říkala, že tentokrát to vyjde. Při každém nákupu loterijních losů věděla, že právě ona bude dalším výhercem. Jaká čísla zvolit nikdy neřešila, čísla volila jak ji přišli pod ruku, vždy naprosto náhodně. Hlavní radou je tedy věřit, být stále pozitivní, počítat s výhrou a mít velké sny.

Před výhrou si Cynthia také udělala herecký kurz v Hollwood Film institute. Dále si najal finančního poradce a právního zástupce. Chtěla si tím vytvořit mentální postoj opravdu bohatého člověka, před svoji výhrou.

Když se dozvěděla, že se stala milionářem, ani ji to nepřekvapilo, počítala s tím a věděla, že je jednoho dne vyhraje. Dokonce zveřejnila na svém profilu sociální stránky tento vzkaz:

„I když se zdá, že trvá déle, než se vám dostane toho, co hledáte, projděte si svoje vnitřní myšlenky a zbavte se veškeré negativity. Já už věděla, že jsem vyhrála, protože jsem o tom nikdy nepochybovala.“

Co si před výhrou loterii představovala, po výhře zrealizovala!

Cynthia P. Stafford
Cynthia P. Stafford se šekem loterie Megamillions

Po výhře v loterii se Cynthia se svým otcem rozhodla pro jednorázovou výplatu výhry. Jako první začala vyhledávat dům s bazénem, který byl podmínkou jejích pěti dětí. Dále si pořídila vysněný Mercedes-Benz, výlet do Paříže, kam se chtěla podívat od mala a jako poslední si pořídila osobního trenéra.

Nejvíce si však přála, darovat část peněz na různé charity. Vybírala pečlivě a nejvíce peněz dostaly charity, jejichž práci Cynthia nejvíce obdivovala.

Dokonce po své obrovské výhře sází loterii nadále. Říká, že to nebyla její poslední výhra a přeci jenom je to pár korun.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.