Menu

Jak se zúčastnit slosování her SAZKA?

Pokud jste někdy viděli slosování jedné z loterií SAZKA v televize, což určitě každý, kdo čte tento článek viděl. S velkou pravděpodobností jste si kladli otázku: „Jak to probíhá v zákulisí, mimo natáčecí studio?“ Na tuto větu jsme si odpověděli v minulém článku. Dnes si řekneme, jak se dostat jako divák, do natáčecího studia při losování.

 

Studio Sazka v průběhu losování
Ukázka studia Sazka v průběhu losování

Pokud si chcete ověřit průběh losování jedné z vašich oblíbených loterií, jako je Sportka, Euromiliony, Šťastných 10 a dalších… Není složité zajistit si místo v diváckých řadách natáčecího studia Sazka. Stačí dodržet následující kroky a můžete si vychutnat tah loterií na vlastní oči.

1. Krok – Registrovat se

Minimálně dvě hodiny před začátkem slosování je nutné zavolat na telefonní číslo 266 121 266. Na tomto čísle se s vámi domluví operátor společnosti Sazka na konkrétní hře a termínu, kdy se chcete přijet podívat.

Registrace není nutná, ovšem máte jistotu, že se na slosování dostanete. Kapacita studia je omezena na 20 diváků a registrovaní telefonátem jsou upřednostněni. Určitě vám doporučuji zajistit si místo minutovým hovorem.

Možné termíny

  • Sportka – každý týden ve středu a neděli od 19:00
  • Euromiliony –  každý týden v úterý a sobotu od 19:00
  • Šťastných 10 –  každý den od 20:00
  • Eurojackpot – není možné rezervovat, jelikož losování probíhá v Helsinkách.

2. Krok – zjistit adresu

Najít si budovu SAZKA, ať víte, kam máte dorazit (K Žižkovu 851, 190 93 Praha 9). MHD zastávka „K Žižkovu“ je na linkách 136, 177, 183 a 195. Popřípadě s vlastním autem můžete využít parkoviště u budovy.

3. Krok – dostavit se v čas na správné místo

Před slosováním je nutné být v 18:40 (v případě Šťastných 10 v 19:40) v budově SAZKY na Recepci A. S sebou si určitě nezapomeňte doklad na ověření totožnosti, nejlépe občanský průkaz nebo cestovní pas. nejpozději v 18:55 (19:55 v případě Šťastných 10) vás odvedou do studia.

4. Krok – získat dárek

Určitě neodejdete s prázdnou po konci slosování dostanete menší dárek, nebudu vám tajit jaký. Jedná se o podepsaný plakát českou hokejovou hvězdou Jaromírem Jágrem!

Osobně jsem se na slosování nepodíval, ale určitě tento zážitek plánuji v brzké době. Pokud to půjde, nafotím vám studio, pokud to ne, minimálně se s vámi podělím o fotografii podepsaného plakátu Jardy Jágra. Určitě budu rád, když zde budete sdílet i svoji pocity a nejlépe fotky z návštěvy studia.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Hanzlík Jozef

    Dobrý den -laik na tohle nový tabulky -ne může přít -starý tabule byly -aspon pro mně daleko jednoduchý .tetka kontrolovat tyket a čísla co jsem podal velmi složitý.