🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Jak se zachovat v případě, že vyhrajete jackpot?!

Určitě máte svoje představy jak naložíte s jackpotem, postavíte si rodinný dům, koupíte si nové auto a v práci dáte výpověď. Samozřejmě všechny tyto představy jsou uskutečnitelné, ale napadlo vás jak se zachováte v prvním okamžiku a v prvních dnech, kdy se dozvíte, že jste milionáři? Pokusím se vám trochu poradit. Tento článek neberte jako přesný návod jak se zachovat v případě, že vyhrajete vysněný jackpot, ale berte ho jako nápovědu.  

Šťastný výherce loterie

Diskrétnost a opatrnost je na prvním místě!

V televizi právě proběhlo losování čísel Sportky a vám se shoduje všech sedm čísel. Ten malý kousek papírku od prodavačky v trafice má nyní cenu miliónů korun.

V první řadě dejte pozor na tiket, řádně si ho uschovejte na místo kde bude v bezpečí! O výhře bych se určitě v prvních dnech nikomu nezmiňoval, maximálně rodinným příslušníkům, ale jen v případě, že jim 100% věříte. O výhře určitě pomlčte před kamarády, sousedy a lidmi z práce. Závist vás může připravit o vše a dvojnásobně v České republice!

Finanční poradce

Finanční nebo investiční poradce V případě, že jste s bojovali s výplatou každý měsíc, tak s největší pravděpodobností nevíte jak správně naložit s ta ohromnou částkou, aby vám stačila do konce života. Najděte si prověřenou a důvěryhodnou společnost, která vám přidělí osobního finančního nebo investičního poradce, který zajistí správu vašich nově nabytých miliónů.

Nejste charita

Pokud jsou už vaše peníze v bezpečí, můžete o své výhře povědět přátelům a známým. S největší pravděpodobností uspořádáte oslavu, ale musíte si dát velký pozor aby se váš život nezměnil v jednu velkou párty. Snažte se stále držet při zemi, a to i v případě finanční podpory kamarádů. Zvykli by si na vaší ochotu a začali by toho velmi rychle a stále víc zneužívat!

Říkejte ne!

Naučte se říkat NE! Je naprosto jasné, že až se každý ve vašem okolí dozví o vaší výhře začne se s vámi kamarádit. Ozvou se vám lidé, které se s vámi léta nebavili a najednou to chtějí celé změnit. Samozřejmě, že se s těmito „kamarády“můžete bavit a podnikat s nimi různé aktivity. Ale pokud dojde na vaši peněženku, NAUČTE SE ŘÍKAT NE!

Myslete na sebe

Velké množství výherců loterií daruje celou svojí výhru na charitu či jiný dobročinný účel. Což se děje zejména v USA u výherců největších amerických loterií Powerball a Megamillions. Neříkám ani slovo pomáhat lidem, kteří to potřebují víc než mi je samozřejmost, ale nemusíte kvůli tomu hned přijít na holičky. Počítejte s tím, že i když peníze zrovna nepotřebujete, v budoucnosti se vám mohou hodit. Například se může stát událost, která vás dostane do finanční krize. Co pak, když už jste všechny peníze věnovali charitě?!

Určitě se vám zdá, že každý z těchto bodů je naprosto jasný, ale věřte mi, že v případě tak ohromné částky vaše myšlení až tak racionální nebude. Doufám, že se vám jednoho dne moje nápověda pomůže, hodně štěstí!

Ondřej

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Horák

  U nás doma bych teda pomlčel sbalil bych si svých šest švestek a už by mě nikdy nikdo neviděl 😀

  • Georg

   Snad pět švestek, ne .

 • wert

  až na ten pravopis dobry 😀 😀 😀

 • Petr

  Sakra, myslel jsem jaký to budou kecy, ale dává mi to všechno fakt smysl, díky Ondřeji!