Menu

Jak se dařilo Loterii Korunka v roce 2016?

Podobně jako jsem vydal před dvěma dny shrnutí za loterijní společnost Sazka, tak dnes jsem pro vás připravil shrnutí číselné loterie Korunka za rok 2016. V minulém roce loterie Korunka rozdala 429 miliónů korun, přičemž sedm výherců se stalo milionáři. Korunka nezapomněla ani na sportovce a Český olympijský výbor obdařila částkou 9,7 milionu korun.

Loterie Korunka shrnutí roku 2016

Velkým úspěchem je navýšení obratu o 11 miliónů korun, ovšem hlavní na co se v tuto chvíli soustředí je vstup na online loterijní trh. Tomáš Ciniburk, výkonný ředitel Loterie Korunka říká:

„S uplynulým rokem jsme spokojeni, ovšem už celý loňský rok jsme se připravovali na přelomovou změnu, která nás čeká letos. To je pro nás téma číslo jedna.

Korunka je na vstup na internet připravena, teď už jen čekáme na nezbytné kroky ze strany ministerstva financí, abychom mohli online Korunku spustit,“ upřesňuje Tomáš Ciniburk a dodává: „ Internet osloví hlavně mladší ročníky, kteří se zatím Korunce nevěnovali. Proto očekáváme značný příliv nových hráčů.“

Loterie Korunka 2016 v číslech

  •  429 milionů korun obrat
  •  1 milion výherních tiketů
  • 7 korunkových milionářů
  • 1100 prodejních míst
  • 9,7 milionu korun dar ČOV

Nezmeškejte registraci a vstupní bonus 300 Kč!

Korunka - vstupte do světa online loteriíKorunka připravila nový věrnostní klub, který se bude pojit s internetovým podáváním sázenek. Členem se může stát každý, stačí se pouze registrovat, pokud to zvládnete do 15. 1., tak to máte navíc se vstupním bonusem 300 Kč zdarma! Tato registrace bude sloužit k vytvoření vašeho herního účtu, pomocí kterého si budete moci jednoduše vsadit loterii Korunka a zároveň se vám zde budou započítávat body do věrnostního programu.

Hlavní výhodou budou jako doposud věrnostní body, čili tzv. „Káčka“. Navíc se člen Korunka klubu budete moct účastnit soutěží. V soutěžích bude možné získat nejen „Káčka“, ale i jiné velmi hodnotné ceny jako automobil Ford Focus, zájezd dle vlastního výběru či o čtrnáctidenní zapůjčení automobilu Škoda Octavia.

Chci se registrovat a získat 300 Kč!

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.