🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Hrajte v každém slosování Eurojackpot a Šťastných 10 o zajímavé ceny!

Celé září můžete hrát s loteriemi Eurojackpot a Šťastných 10 o velmi hodnotné ceny! V loterii Eurojackpot můžete soutěžit o zájezd dle vlastního výběru v hodnotě 500 000 Kč. V loterii Šťastných 10, která se losuje každý den hned 2 krát hrajte o pravé zlaté mince, které mají hodnotu téměř 75 000 Kč!

Vyhrajte zájezd s Eurojackpotem

Hrajte o zájezd s eurojackpotem za 500 000 KcVe období od 26.8. do 30.9. bude každý sázející loterie Eurojackpot  automaticky zařazen do soutěže o Cestu kolem světa. Každý pátek se bude losovat 10 výherců, kteří získají úžasnou poukázku na cestu kolem světa v hodnotě 500 000 Kč!

Každý výherce si svojí cestu kolem světa sestaví sám u společnosti CK Fischer. Samozřejmě nebudete muset hledat v katalogové nabídce, jelikož nebudete ničím limitování. Herní kód pro účast naleznete ve spodní části každého vytištěného tiketu Eurojackpot.

Podle počtu vsazených sloupců vám bude přidělen i počet herních kódů (vsadíte-li 1 sloupec, vygeneruje se vám 1 kód, 6 sloupců = 6 kódů). U systémové sázky můžete získat až 45 kódů. K účasti v soutěži vám stačí i jeden sloupec.

Hrajte o pravou zlatou minci s loterií Šťastných 10

Zlatá mince - 60. let šťastných 10V souvislosti s 60. výročím loterie Šťastných 10 si v každém slosování loterie, které proběhne v září můžete zasoutěžit o pravou zlatou minci. Celkem tedy proběhne 60 losování o zlatou minci!

Stačí si vsadit, alespoň za 60 Kč. Pokud se kód vaší sázky bude shodovat s vylosovaným, vyhráváte!

Obsah zlata v minci je 99,9 %, její hmotnost je 50 gramů, v průměru měří 4 cm a její hodnota je vyčíslena na 74 352 Kč!

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Ondřej Krejčí

  Super a ještě jednou gratuluji!

 • Zdeněk

  Diky. Jedu si pro ni v pondeli do Sazky, tak pak pridam fotku.

 • Ondřej Krejčí

  Tak to je paráda, gratuluji!
  Nechcete jí vyfotit a poslat mi ji na email nebo klidně přidat fotografii sem do komentářů pro ostatní?

 • Zdeněk

  Tak jsem vyhral jednu zlatou minci 🙂 a co ted s ni… 🙂

 • Martina

  Ty vado tu bych chtela vyhrat…. Do sbirky, sbiram mince 🙂 Majstrstyk by byl kdyby ji nekdo vyhral a poslal ji autorovi tohoto webu jako podekovani za super clanky