🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Hra týdne u Sazky ti přinese bonusových 200 Kč!

Proč hrát jen tak, když můžeš k výhrám získávat ještě také peníze jako dárek od casina zdarma? Aktivuj si bonus, zahraj si hru týdne a získej od sazky na své herní konto bonus 200 Kč, který můžeš využít na cokoli chceš!

Sazka hra tydne

Sazka má pro své hráče každý týden super nabídku v podobě hry týdne. Když si od úterý do čtvrtka tuto hru zahraješ, získáš za to navíc 200 Kč. abys se ale této bonusové akce mohl zúčastnit, nesmíš zapomenout akci ve svém účtu aktivovat. A jak to uděláš? Stačí při vkladu zadat promo kód hratydne. Nemusíš mít obavy, Sazka po tobě nechce vkládat žádné velké částky, stačí udělat jakýkoli vklad v hodnotě alespoň 10 Kč. Vklad tedy slouží především jako prostředek pro zadání promo kódu, díky kterému se nabídka aktivuje.

Jak získat bonus 200 Kč?

  • Registruj se u Sazky / Přihlas se
  • Vlož alespoň 10 Kč s promo kódem hratydne
  • Zahraj si hru týdne 40 Classic za tisícovku

Bonus je vyplácen postupně, takže i kdybys neprotočil 1.000 Kč, můžeš získat alespoň část bonusu. Za každých protočených 200 Kč ti sazka připíše na účet 40 Kč jako bonus.

40 Classic

Hra tohoto týdne u Sazky je automat 40 Classic s tradičním grafickým zpracování. Můžeš se těšit na klasický a přehledný design hry o pěti válcích a čtyřech řádcích. Jak už jsi z názvu možná odvodil, automat oplývá celkem 40 výherními liniemi a nechybí mu ani wild symboly, které ti usnadní cestu k super výhrám.

Sazka 40 Classic

Přejeme ti hodně zábavy a ještě více výher!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.