Menu

Horská prémie od Sportky již tuto neděli!

Vyhrajte novou Škodu Kodiaq.

Vyhrajte novou Škodu Kodiaq.

Přemýšlíš kam vyrazit tento víkend za odpočinkem? Inu, a co kdybys otázku „kam“ vyměnil za otázku „čím“ vyrazíš? Již tuto neděli se bude hrát prémiová hra od Sportky, pojď se s námi podívat, jak se můžeš zúčastnit a co můžeš vyhrát.

Pokud jsi nečetl náš předchozí článek o Prémii od Sportky, tak si dáme jen rychlou rekapitulaci – loterie Sportka má zvolených několik náhodných dní v roce, kdy se kromě klasických cen hraje ještě o prémii. Ceny v prémii jsou různé – elektro kola, peněžní odměna, chytrá televize,… Jistě se ti v hlavě rojí jedna otázka –

O co se hraje tento týden?

V neděli 6. 3. budou nadšení všichni milovníci výletů, cest a dovolených. Protože výhra se od začátku letošního roku zatím nezměnila, a tak již počtvrté v řadě budeme hrát o zbrusu novou Škodu Kodiaq. V průběhu letošního roku, nás čeká ještě hra o Mini Cooper, Ford Mustang nebo nový Ford Puma. Nevyhneme se ani peněžním prémiím, ale o tom všem tě budeme včas informovat.

Jak se zúčastnit?

Jediné, co pro zapojení do hry musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket loterie Sportka, včetně Šance. Takto vyplněný tiket podáš na kterémkoli místě, kde jsi zvyklý, a hotovo, jsi ve hře o nové auto. Na svém tiketu pak najdeš osmnáctimístný kód, který se bude losovat zároveň s běžnými čísly. Ty ti rádi pomůžeme vybrat.

Pokud pak v neděli 6. 3. 2022 zahlédneš svůj kód na obrazovce, gratulujeme ti, jsi novým majitelem Škody Kodiaq. A mimochodem, pokud budeš mít šťastnou ruku na čísla, a při kontrole výsledků, uvidíš že jsi trefil kód i čísla, pak můžeš vyhrát jak auto, tak i finanční výhru, momentální jackpot je necelých 52 milionů korun.

Tak ti v neděli držíme palce a vidíme se příště, u další hry.

Sázenku, výsledky i aktuální jackpot najdeš tady:

Aktuální jackpot
62 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.