🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Horové příběhy výherců loterie – Rozvod a oheň (1. část ze 4)

Dnes si v krátkosti řekneme dva z devíti hororových příběhů, které pro vás mám připravené. Miliardová výhra nemusí vždy znamenat štěstí, v některých případech může výherci přinést mnoho problémů. Určitě jste již slyšeli o výhercích, kteří všechno utratili a skončili tam, kde začali. To podle mého názoru ještě není tak strašné, jako některé ze situací, do kterých se výherci z následujících příběhů dostali. Pojďme se na ně společně podívat a sami pro sebe si řekněte, jak byste se v dané situaci zachovali.

Rozvod

Denise Rossi výherkyně loterie Thomas a Denise Rossi byli manželé po dobu 25 let, bez jakýchkoliv problémů. Rossi z ničeho nic zažádala o rozvod, jelikož vyhrála 1,3 miliónů dolarů (32 miliónů Kč) v Kalifornské loterii, ovšem po celou dobu rozvodového řízení tuto informaci držela v tajnosti a byla jediná, kdo o tom věděl. Před koncem řízení se o její výhře dozvěděl soudce a obvinil ji za utajení důležité informace Kalifornskému soudu. Nejen že Rossi přišla o manžela, ale zároveň ji soudce udělil trest, vyplacení výhry v celé výši bývalému manželovi.

Zdroj: http://articles.latimes.com/1999/nov/17/news/mn-34537

Oheň

Brits Roger and Lara Griffiths Brits Roger a Lara Griffiths vyhráli v loterii přibližně 3 milióny dolarů (74 miliónů Kč). Společně si koupili nový vysněný dům s dřevěnou podlahou, velkou kuchyní a stolem ze žuly. Dále si oba koupili luxusní auto, Roger si koupil Porsche a Lara Lexus a žili spokojený vysněný život. Tedy až do té doby, než uběhlo 18 měsíců od výhry. Roger začal velmi často opouštět dům a Lara z jeho počítače zjistila, že má velký zájem o jiné ženy. Aby to nebylo všechno, jejich investiční spoření prodělalo veškeré peníze. Jejich šťastné manželství po 14 letech skončilo, přišli o všechny ušetřené peníze a nakonec jejich dům vzplanul v plamenech, i s jejich majetkem.

Zdroj: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2297798/Griffiths-lottery-win-How-winning-1-8m-wreck-life.html

Dnešní příběhy nebyly až tak hororové, ale věřím, že i tak se vám líbily. Příště si řekneme další tři příběhy o vraždě, gamblingu a d*vkách.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.