🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

20 toček úplně zdarma a turnaj o 100 000 Kč! Otevři si dnes první hokejový Lucky box

Ode dneška na tebe u Luckybet čeká nová, tentokrát hokejová várka Lucky boxů. Každý den tak budeš mít opět přístup k jedinečným bonusovým nabídkám. A nejen to, pokud tě baví turnaje, tak pro tebe právě začíná období plné zábavy!

Hokejové lucky boxy

Jsou tu další Lucky boxy a v této době jak jinak než v hokejovém kabátě. Ode dneška do 28. 5. si můžeš opět každý den v Luckybet casinu otevřít jeden box, uvnitř kterého na tebe bude čekat nějaký bonus. A nepůjde tu pouze o bonusy. Během mistrovství světa se budeš moci také zapojit do turnajů o statisíce. Pokud tedy ještě nejsi u Luckybet zaregistrovaný, můžeš to udělat právě teď a využít tak všechny hokejové Lucky boxy.

Co tě čeká v dnešních Lucky boxech?

Pokud už máš registraci hotovou, ať už nově a nebo jsi již dlouholetým hráčem, tak tě jistě zajímá, jaké bonusy můžeš využít hned teď. My si myslíme, že dnešní obsah bonusového boxu tě potěší, Pojďme se na to podívat.

Hokejový Lucky box 1

20 Free spinů bez podmínek

Dnešní překvapení si nemůžeš nechat ujít. Hned první Lucky box přináší ten nejoblíbenější bonus a to otočky úplně zdarma, bez podmínek protočení! Stačí dnešní box otevřít a máš 20 Free spinů na hru Respin Joker v čase od 16:00 do 23:59.

Turnaj o 100 000 Kč

Ano, aby toho nebylo málo, začíná dnes navíc turnaj o 100 000 Kč! Herní kritérium je vážený počet zatočení, minimální sázka je 5 Kč a minimální počet zatočení pro kvalifikaci do turnaje je 5. Co je ale na tomto turnaji nejlepší? Není tu jenom jedna hlavní výhra! Ceny se rozdělí mezi prvních 45 umístěných hráčů v různě rozházeném pořadí.

Tak už dál nečekej a jdi si pro své otočky zdarma!

Bonusy za registraci u Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.