Menu

Historicky nejvyšší výhra v Korunce! Hra Korunka Dvacet za dvacet vynesla magickou výhru dvacet milionů korun

Padla historicky nejvyšší výhra v Korunce!

Padla historicky nejvyšší výhra v Korunce!

Dosud byla nejvyšší možná výhra v Korunce 12 milionů korun, to se ovšem teď změnilo. Nyní má Korunka v nabídce novou hru, a spolu s ní rovnou i historicky nejvyšší výhru. Pojďme si o tom spolu říct víc.

Loterie Korunka měla v nabídce sedm her, což je na loterijní společnost své velikosti dostatečný výběr, i přesto se však Korunka rozhodla výběr svých her rozšířit.

V říjnu loňského roku se tak v nabídce objevila nová hra

Korunka Dvacet za 20,-

Hra Korunka Dvacet za 20,- se stala v pořadí osmou hrou, která obohatila výběr her od Korunky. Spolu s novou hrou přišlo i navýšení maximální možné výhry. Ta z 12 milionů vzrostla na rovných dvacet milionů korun. Přičemž hráč vyhrává již po uhodnutí jednoho ze šesti čísel.

Pěkně od začátku…

Jak už z název napovídá, tip čísel do hry vyjde korunkáře na 20 korun. Princip hry pak spočívá v tom, že hráč tipuje šest čísel. V tomto bodě se hra Korunka Dvacet za 20,- chvíli podobá hře Korunce Šestce. Avšak narozdíl od Korunky Šestky můžeš v této hře vyhrát, jak jsme si řekli výše, už po uhodnutí jednoho čísla. A taky v Korunce Šestce je maximální výhra pět milionů, tady čtyřikrát tolik.

Sázenka se nápadně podobá sázenkám, které znáš od Sazky. Akorát místo sloupečků máš tady řádečky. Jeden řádek = jeden tip = 20 korun. Tipů (řádků) si můžeš vsadit maximálně deset, a můžeš se rozhodnout zda cílíš na odpolední (14:00) nebo večerní (18:00) losování. Svou sázenku můžeš, samozřejmě, zapojit do obou slosování, a navíc si taky můžeš vybrat, na kolik dní/slosování bude tvůj tiket platný. Maximální možný počet je 30 dní (60 slosování).

Tabulka výher je dost přejícná, pojďme se na ni podívat…

 

Tabulka výher pro hru Korunka Dvacet za 20,-

Tabulka výher pro hru Korunka Dvacet za 20,-

Nejvyšší výhra padla!

A Protože na sebe korunkáři nenechali dlouho čekat a hru si oblíbili od samotného začátku, nenechala na sebe čekat ani hlavní výhra. Ta padla jen pár dní zpátky a šťastný hráč tak objevil na svém kontě 20 milionů korun!

 

Zkusíš své štěstí i ty? Hry od Korunky na tebe čekají.

Aktuální jackpot
12 000 000 Kč (Může se lišit dle typu hry)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.